MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NRadunak - Profil | So 29.4.2017 18:17:54

    MAXXSKATER >> jó Kubajz,zaváhal jsi :-)

      NRadunak - Profil | So 29.4.2017 18:17:12

      Mě už taky ne :-(

        Nnovas32 - Profil | So 29.4.2017 18:11:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        nulák >> mně to vyjde, když tři dáme a žádný nedostaneme. Takže vlastně nevyjde :-)))

          Nnulák - Profil | So 29.4.2017 18:09:06

          tak me to nevyslo

            NMAXXSKATER - Profil | So 29.4.2017 18:05:36

            Tak první tipovačka mi utekla, tak doufám, že se to nebude opakovat v tipvoačce o ceny na MS ... :-D

              NRadunak - Profil | So 29.4.2017 17:53:54

              novas32 >> pěkně na krku :-))). Dal bych jim z toho spodky. To by byl fofr :-)))) . Jinak to trefil pěkně z čáry :-)

                Nnovas32 - Profil | So 29.4.2017 17:51:54

                Nechápu jak to mohl Kundrátek trefit...👍👍👍

                  Nnovas32 - Profil | So 29.4.2017 17:46:43

                  Radunak >> a nedej bože aby kousal!? :-)))

                    NRadunak - Profil | So 29.4.2017 17:45:28

                    novas32 >> to asi jó :-). Klasickej svetr :-)

                      Nnovas32 - Profil | So 29.4.2017 17:44:35

                      Radunak >> musí v tom bejt pekelný vedro...

                        NRadunak - Profil | So 29.4.2017 17:36:46

                        Tak co na to říkáte? Začátek měl podle mého celkem švuňk,ale pak někdo Švédi polil živou vodou. Ale za mě si myslím,že Gudas ee. Řepík hraje pěkně.

                          NBatuta - Profil | So 29.4.2017 17:10:58

                          Tak první tipovačka nanečisto CZE-SWE
                          Radunak........ 4:2
                          nulák..............1:3
                          mazar............ 3:3
                          Gigi................2:3sn
                          Novas32......... 4:3
                          RobiMaster......2:4
                          Krom 63..........4:3p
                          Georgino.........1:6
                          Buffalo1969.....2:1
                          Batuta............. 5:4

                            NRadunak - Profil | So 29.4.2017 17:02:22

                            Tak pome,pome! Pěkný retro dresy.

                              NBuffalo1969 - Profil | So 29.4.2017 16:03:26

                              Tak první tipovačka nanečisto CZE-SWE
                              Radunak........ 4:2
                              nulák..............1:3
                              mazar............ 3:3
                              Gigi................2:3sn
                              Novas32......... 4:3
                              RobiMaster......2:4
                              Krom 63..........4:3p
                              Georgino.........1:6
                              Buffalo1969.....2:1

                                NGeorgino - Profil | So 29.4.2017 15:01:04

                                Tak první tipovačka nanečisto CZE-SWE
                                Radunak........ 4:2
                                nulák..............1:3
                                mazar............ 3:3
                                Gigi................2:3sn
                                Novas32......... 4:3
                                RobiMaster......2:4
                                Krom 63..........4:3p
                                Georgino.........1:6

                                  NKrom 63 - Profil | So 29.4.2017 14:52:23

                                  Tak první tipovačka nanečisto CZE-SWE
                                  Radunak........ 4:2
                                  nulák..............1:3
                                  mazar............ 3:3
                                  Gigi................2:3sn
                                  Novas32......... 4:3
                                  RobiMaster......2:4
                                  Krom 63..........4:3p

                                    NRobiMaster - Profil | So 29.4.2017 14:43:19

                                    Tak první tipovačka nanečisto CZE-SWE
                                    Radunak........ 4:2
                                    nulák..............1:3
                                    mazar............ 3:3
                                    Gigi................2:3sn
                                    Novas32......... 4:3
                                    RobiMaster......2:4

                                      NGigi1893 - Profil | So 29.4.2017 14:35:11

                                      Tak první tipovačka nanečisto CZE-SWE
                                      Radunak........ 4:2
                                      nulák..............1:3
                                      mazar............ 3:3
                                      Gigi................2:3sn
                                      Novas32...... 4:3

                                        NRadunak - Profil | So 29.4.2017 14:35:09

                                        Tak první tipovačka nanečisto CZE-SWE
                                        Radunak........4:2
                                        nulák.............1:3
                                        mazar.............3:3
                                        novas32..........4:3

                                          NRadunak - Profil | So 29.4.2017 14:33:06

                                          novas32 >>. Tusim 16:55