MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Nbonhof - Profil | Pá 5.5.2017 21:53:44

    nulák >> nebýt mrázka je to 5:0

      NGigi1893 - Profil | Pá 5.5.2017 21:52:49

      nulák >> souhlas...

        Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 21:51:55

        Jinak dneska zatim nejhorsi jsou dle me pastrnak s cevenkou a dojizi na to plekanec

          NRadunak - Profil | Pá 5.5.2017 21:51:22

          Gigi1893 >> nehrála. Přinespití byla :-)

            NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 21:50:59

            Gigi1893 >> Šachy v kabině ... :-)

              Nbonhof - Profil | Pá 5.5.2017 21:50:31

              pajagogo >> kde je plekanec, hraje vubec

                Nsmike - Profil | Pá 5.5.2017 21:50:11

                pajagogo >> ja bych je jeste neodsuzoval.dulezite bude ctvrtfinale

                  NRadunak - Profil | Pá 5.5.2017 21:49:53

                  pajagogo >> jdu do toho taky :-)

                    NGigi1893 - Profil | Pá 5.5.2017 21:49:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Hrála Plekancova řada druhou třetinu??

                      Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 21:49:16

                      pajagogo >> at se vymlouvaj na co chtej je to proste o kvalite a to jak v kombinaci tak zakonceni coz dnes jasne vidime

                        Npajagogo - Profil | Pá 5.5.2017 21:49:15

                        Radunak >> nenaděláš nic já to risknu :-)))

                          Npajagogo - Profil | Pá 5.5.2017 21:48:16

                          Tak určitě, naši borci ze zámoří psali , že se budou každým zápasem zlepšovat, jen aby to zlepšení nepřišlo až už budou zas v letadle zpátky, sorry jako :-))

                          A já se ptám, proč se nenajde konečně v Česku trenér, kterej bude mít ty kule nasadit hráče, který hráli supr v přípravě, ale stejně nemaj šanci kvůli pseudohvězdám z NHL

                            NRadunak - Profil | Pá 5.5.2017 21:46:50

                            pajagogo >> amen :-))). Asi padnem v nelibost :-))))

                              Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 21:41:51

                              no comment uz

                                Npajagogo - Profil | Pá 5.5.2017 21:38:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Radunak >> nojo hvězdy se nestihly sehrát s ostatníma co trénujou spolu už 14 dní, javoři měli 3 tréningy a dávaj si nás jak na pouti :-)

                                  Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 21:37:00

                                  ale jinak pravda prvni a druha lajna velke zklamani

                                    NRadunak - Profil | Pá 5.5.2017 21:36:47

                                    pajagogo >> jako asi jó :-))). Tipuju,že to svedou na nesehranost....

                                      Npajagogo - Profil | Pá 5.5.2017 21:35:51

                                      jestli chtěj tohle předvádět zítra odpoledne tak dostanou druhej klepec od Bílorusů, který dneska Finy hodně trápili

                                        NRadunak - Profil | Pá 5.5.2017 21:35:20

                                        Kurwawoledoprdele,co už chtej dávat???????

                                          Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 21:35:06

                                          nevim co vic by chtel nez prazdnou branku