MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Nsmike - Profil | Pá 5.5.2017 21:34:35

    To je pak tezke...

      Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 21:34:21

      tvl kovari tak ty jsi dobrej netrafa :(((((

        Npajagogo - Profil | Pá 5.5.2017 21:31:50

        Radunak >> no vidíš a mě tady za to nadávali, je potřeba si ty růžový brejle rychle sundat :-))

          NRadunak - Profil | Pá 5.5.2017 21:30:44

          pajagogo >> tak nějak to vidím stejně.....

            Npajagogo - Profil | Pá 5.5.2017 21:29:28

            1,2 lajna naprosto zbytečná, 3 a 4 se aspoň snaží

              NRadunak - Profil | Pá 5.5.2017 21:27:46

              Kurde kurde...Alespoň nas Kanada vrátí na zem.....

                Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 21:24:57

                ted to chdelo vystrelit z prvni

                  NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 21:23:34

                  smike >> Tebe doma neučili, že se lhát nemá ? :-P

                    Nsmike - Profil | Pá 5.5.2017 21:22:34

                    MAXXSKATER >> twl, 300 plku:-)))

                      NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 21:21:57

                      Tak Amíci teď mají první přesilovku ... Zatím se Němci statečně drží a tohle je šance Amíků na zvrat.

                        Npajagogo - Profil | Pá 5.5.2017 21:21:26

                        je to sice smutný, ale bohužel v posledních minutách si nás naprosto voděj tak jak potřebujou

                          NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 21:16:23

                          nulák >> To je naší achilovkou už posledních pár sezón, že se strašně nadřeme na každej gól ... :-/

                            NBuffalo1969 - Profil | Pá 5.5.2017 21:14:15

                            pajagogo >> no jasný, od toho ta diskuze tady je...:-)

                              NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 21:14:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Vydra revírní >> A zlatý hřeb dnešního večera v tomhle směru právě dorazil ... Právě včas. :-)))

                                NVydra revírní - Profil | Pá 5.5.2017 21:12:56

                                Tady je zase nablito..( čest výjimkám) Je vidět , že "hokejový národ" je na nohou ;)

                                  Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 21:12:30

                                  tvl to musej byt goly tohle uz jako takhle pak nemuzou hrat s nekym jako je kanada kdyz nedaj goly z takovych sanci

                                    Npajagogo - Profil | Pá 5.5.2017 21:10:37

                                    Buffalo1969 >> na mě se vykašli já nejsem přeplácená hokejová rádobyhvězda a napsat svůj názor snad ještě můžu ne?

                                      N1Mara - Profil | Pá 5.5.2017 21:10:02

                                      bonhof >> No víc, ale na všech mám tenhle zápas .-))))

                                        NBuffalo1969 - Profil | Pá 5.5.2017 21:09:33

                                        MAXXSKATER >> přesně tak.

                                          NBuffalo1969 - Profil | Pá 5.5.2017 21:08:56

                                          pajagogo >> no....možná bych v těch emocích chtěl vidět tebe..:o)