MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Nsmike - Profil | Pá 5.5.2017 22:07:44

    MAXXSKATER >> pocita se to do kanadskeho bodovani?:-)

      NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 22:06:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Radunak >> Červus jí vyhrál na předzápasovém tréninku. Taky tam dal ty 3 góly, o kterých mluvila Vydra.

        Npajagogo - Profil | Pá 5.5.2017 22:06:02

        Buffalo1969 >> emoce ve mě bublaj jako ve všech a chtěl bych aby naši ostatní drtili, ale jsem i realista a bohužel dneska na ně nemáme zatím v ničem i když teď se aspoň začli trochu snažit

          N777vlcakk - Profil | Pá 5.5.2017 22:05:29

          Kuwa ani prepnuti na slovaky nepomaha😉

            NBuffalo1969 - Profil | Pá 5.5.2017 22:05:21

            Chosé 2 >> ale to je v pořádku, někdo tam musí bejt za bubáka..:-)

              NRadunak - Profil | Pá 5.5.2017 22:05:08

              Chodí naší na buly? Nebo,vyhrál jí už dneska někdo z našich?

                NBuffalo1969 - Profil | Pá 5.5.2017 22:03:47

                pajagogo >> ale máš pravdu v tom. že ta první lajna tam snad vůbec není.

                  Nsmike - Profil | Pá 5.5.2017 22:01:26

                  Chce to rozdiloveho hrace! Mel by pepik cinknout dedkovi:-)

                    NChosé 2 - Profil | Pá 5.5.2017 22:00:16

                    smike >> jo a včetně toho, aby dostal Giroux roubík do úst, protože Gudasovi stačí slovo a hned má tmu před očima. Celej tatínek.

                      Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 21:59:57

                      simek pekne

                        Npajagogo - Profil | Pá 5.5.2017 21:58:42

                        Buffalo1969 >> nikdo máš pravdu, kaju se jen ste mi oponovali, že nemám pravdu :-)))

                          NRadunak - Profil | Pá 5.5.2017 21:58:36

                          nulák >> taky se pod to podepíšu....

                          Jinak Mrazík nás drží......

                            Npajagogo - Profil | Pá 5.5.2017 21:56:49

                            smike >> hlavně aby se tam vůbec dostali

                              NChosé 2 - Profil | Pá 5.5.2017 21:56:29

                              pajagogo >> Jj dost toho pochytal. Ti obránci slabej článek. Většina nemá na světovou třídu.

                                Nsmike - Profil | Pá 5.5.2017 21:56:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                pajagogo >> tak ono nejde cekat, ze kanadu prejedem.to by se muselo fakt vsechno sejit dohromady.to jsou takove ty predstavy "odborniku", kteri porad zijou v dobe zlateho hattricku...

                                  Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 21:55:37

                                  bonhof >> jj, mrazek nejlepsi nas hrac

                                    NBuffalo1969 - Profil | Pá 5.5.2017 21:55:36

                                    pajagogo >> a kdopak ti nadával?....:o)

                                      Npajagogo - Profil | Pá 5.5.2017 21:55:34

                                      bonhof >> byl si rychlejší :-))

                                        NChosé 2 - Profil | Pá 5.5.2017 21:54:32

                                        Ten taktický manévr našich trenérů stáhnout to na tři lajny a vynechat tu co jí to docela šlo byl česká škola posledních let...:-(

                                          Npajagogo - Profil | Pá 5.5.2017 21:54:25

                                          smike >> však já je neodsuzuju, spíš mě to přijde líto, nebejt Mrazíka je to asi 5:0