MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

alfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    MAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 21:08:55

    Klid, kluci, v tomhle zápase jsme mohli jenom překvapit ...

      nulák - Profil | Pá 5.5.2017 21:08:52

      pajagogo >> pokud by ta presilovka vypadala jako ta dalsi tak ani ne

        nulák - Profil | Pá 5.5.2017 21:08:17

        kundratku tvl ted jsi mohl odcinit to vylouceni

          pajagogo - Profil | Pá 5.5.2017 21:07:45

          nulák >> je to tragéd když se neovládne a pohnojí nám přesilovku

            Buffalo1969 - Profil | Pá 5.5.2017 21:07:39

            pajagogo >> nejsem si jistej, že vůbec nějakej měl.

              nulák - Profil | Pá 5.5.2017 21:07:28

              no braneni simka na brankovisti to je tragicke

                nulák - Profil | Pá 5.5.2017 21:06:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                gudas jako traged? nevim no jeden z mala co se jim dokaze fyzicky vyrovnat nebo je v souboji pretlacit

                  pajagogo - Profil | Pá 5.5.2017 21:06:09

                  Buffalo1969 >> červ nic nepokazil? vždyť v těch 2 přesilovkách stratil každej puk

                    pajagogo - Profil | Pá 5.5.2017 21:04:58

                    bonhof >> jj mega posily nic a naši kluci se snažej aspoň, tak nějak sem to čekal, jenže nikdo nemá "koule na to se na ty zasloužilý hvězdy vykašlat

                      bonhof - Profil | Pá 5.5.2017 21:04:33

                      1Mara >> jaký 1 tiket jsi vsadil?

                        Buffalo1969 - Profil | Pá 5.5.2017 21:03:57

                        pajagogo >> ale tak zase tak hrozný to nebylo.
                        Červenka nebyl vidět, tudíž nic nepokazil.
                        Voráček jezdí po ledě bez brzd a to je dobře.
                        Gudasovi vystartovala pravačka a bylo po boji.

                          1Mara - Profil | Pá 5.5.2017 21:03:49

                          bonhof >> To doufám, jinak mám další tiket v řiti :-))

                            bonhof - Profil | Pá 5.5.2017 21:02:50

                            1Mara >> usa vyhraje

                              1Mara - Profil | Pá 5.5.2017 21:02:21

                              Jak to vidíte s USA -Německo ?

                                bonhof - Profil | Pá 5.5.2017 20:59:53

                                pajagogo >> ale 4 formace super, škoda tyčky

                                  pajagogo - Profil | Pá 5.5.2017 20:57:24

                                  tři největší tragédi první třetiny, bohužel Červenka, Voráček a Gudas

                                    bonhof - Profil | Pá 5.5.2017 20:56:09

                                    MAXXSKATER >> tak to je sranda, pevně věřím že dnes naši vyhrají, co předvadějí je pěkny hokej

                                      bonhof - Profil | Pá 5.5.2017 20:53:36

                                      nulák >> cože?

                                        nulák - Profil | Pá 5.5.2017 20:51:53

                                        ted cucim ze nemci vedou na usa :D