MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 20:51:10

    nasi zacinaj dost diskutovat s rozhodcim a to neni moc dobry meli by se soustredit na svoji hru

      Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 20:48:02

      mrazek neskutecny

        Nsmike - Profil | Pá 5.5.2017 20:46:40

        Gol to chce, dpc!

          Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 20:45:33

          tvl skodaaa

            Nmilin - Profil | Pá 5.5.2017 20:43:44

            Buffalo1969 >> To je taky fakt :-)

              Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 20:43:32

              simmondse uz t zacina taky srat no rek bych ze se za chvili neco semele

                Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 20:41:55

                smike >> to sice jo ale chybi mi tam strelba

                  NGigi1893 - Profil | Pá 5.5.2017 20:41:04

                  Naši výborný zakládání utoků...dostávají se přes střední pásmo docela lehce...

                    NBuffalo1969 - Profil | Pá 5.5.2017 20:40:54

                    smike >> jojo motají je slušně.

                      NBuffalo1969 - Profil | Pá 5.5.2017 20:40:39

                      milin >> buď rád, že aspoň ví, kdo byl za Kometu v Brance..:o)

                        NRadunak - Profil | Pá 5.5.2017 20:40:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Pasta je jak tryskomyš :-)). Pěknej kousek hry.

                          Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 20:40:06

                          rek bych ze kanadani dost faulujou a to i zakerne tak aby to rozhodci nevidel

                            Nsmike - Profil | Pá 5.5.2017 20:38:50

                            Dobre hrajou ted!

                              Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 20:37:20

                              lol ten repik si to mel zpracovat

                                Nkubas. - Profil | Pá 5.5.2017 20:37:18

                                smike >> Těch "znalců" je tady taky plno ;-).

                                  NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 20:37:08

                                  nulák >> Akorát bych nechtěl být v kůži toho, který to jeho nasrání odnese, to bude pěkně bolet. =)

                                    Nmilin - Profil | Pá 5.5.2017 20:37:07

                                    smike >> jj. tipuju to na patnáctiletou fanynku Komety :-)
                                    však taky hned dostala čočku :-)

                                      NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 20:36:32

                                      Buffalo1969 >> Je potřeba jim ukázat, že se nebojíme ... Svého času tam takhle fungoval Šlégr. :-)

                                        Nsmike - Profil | Pá 5.5.2017 20:35:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        milin >> to jsou ti "znalci" hokeje, co se vyrojili az ve finale:-)))

                                          Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 20:35:07

                                          MAXXSKATER >> tak ukol kanadanu je jasny, nas*at gudase aby proved nejaky zkrat