MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

alfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Buffalo1969 - Profil | Pá 5.5.2017 20:35:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    MAXXSKATER >> excelentně ho sundal...:-DDDD

      MAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 20:33:26

      Gudas už jede bomby ... :-)))

        milin - Profil | Pá 5.5.2017 20:32:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Pobavila mě jedna fanynka v jedné diskusi. "nechápu proč nechytá Čiliak, místo něho nějaký Mrázek" :-))

          nulák - Profil | Pá 5.5.2017 20:25:57

          co jsem rikal krejcik slabina v obrane

            1Mara - Profil | Pá 5.5.2017 20:16:40

            Tak Rusko mě zklamalo, opět tiket v řiti :-)))

              nulák - Profil | Pá 5.5.2017 20:12:26

              tak pome hosi pome!!!!

                smike - Profil | Pá 5.5.2017 20:08:03

                kubah >> solidni levacka:-)

                  Radunak - Profil | Pá 5.5.2017 20:06:05

                  Pifko na stole a pome hoši,pome!!!!!!

                  Konec tipovačky....

                    bonhof - Profil | Pá 5.5.2017 19:58:19

                    otevřel jsem si pivo, jdem na ně

                      nulák - Profil | Pá 5.5.2017 19:44:31

                      V letosni sezone se gudas dost uklidnil a zacal se dost zlepsovat ve hre sice hraje porad tvrde ale ferove a letos byla spousta jeho cistych zakroku posouzeno jako faul jen proto jakou ma povest. Spousta na pohled osklivich zakroku byla jen proto ze se vetsinou mladi hraci neumej zpevnin pri souboji a jsou to spis hracickove. Zda se mi ze v poslednich letech se zacina v nhl hrat vice evropsky hokej, hodne kombinace a sikovnosti.

                        rájovec - Profil | Pá 5.5.2017 19:39:39

                        MAXXSKATER >> jj Žraloci i Tučňáci mají trochu jiný obrany než Toronto

                          MAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 19:34:50

                          smike >> Už aby to bylo ... :-P

                            MAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 19:34:37

                            rájovec >> Ale zase v loňském finále Stanley Cupu byl v hodnocení obránců nejhorší ze všech.

                              smike - Profil | Pá 5.5.2017 19:31:10

                              MAXXSKATER >> tak sellaneho:-))) uvidime vecer:-)

                                bonhof - Profil | Pá 5.5.2017 19:30:13

                                jen at je gudas rozseká ale čistě

                                  rájovec - Profil | Pá 5.5.2017 19:30:06

                                  MAXXSKATER >> Podobný typ je i Polák, hraje do těla, ale neprasí a nepere se a hlavně na rozdíl od Gudase dostává Toronto při jeho pobytu na ledě daleko míň gólů. Zkraje sezóny moc nehrál, ale pak přišli na to, že bez něho to nejde a patřil k pilířům.

                                    kubah - Profil | Pá 5.5.2017 19:28:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    I když jsme měli v týmu Jirku Fischera - raději se nechal osekávat a nezatížil tým trestem...

                                    https://www.youtube.com/watch?v=5giFQKTvFMo

                                    https://www.youtube.com/watch?v=VNZO71RXOqw

                                      MAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 19:27:19

                                      smike >> Gudas tam byl podle mého zbytečně v respektu, třeba Selläneho sundal jedna báseň. =)

                                        smike - Profil | Pá 5.5.2017 19:24:59

                                        MAXXSKATER >> jako Iginla solidne:-) takovy veteran a jeste strelec k tomu

                                          MAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 19:24:52

                                          RobiMaster >> Snad tam bude hrát hlavně hokej, ale jinak takového hráče jsme už dlouho potřebovali.