MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 19:24:18

    rájovec >> Takového obránce jsme už dlouho neměli a na zjednání respektu v brankovišti se bude hodit.

      NRobiMaster - Profil | Pá 5.5.2017 19:23:24

      MAXXSKATER >> snad bude víc hrát hokej, než dělat takovýhle zákroky a zbytečný vyloučení:)

        Nrájovec - Profil | Pá 5.5.2017 19:22:10

        MAXXSKATER >> No, s Prustem si ukousl moc velké sousto :-). I s Iginlou dostal napoprvé pěkně na cimbál, podruhé už to zvládl. Jinak ty jeho zákroky většinou na mladý hráče jsou dost prasečiny, ale tady se k nim nedostane - na větším hřišti mu ujedou :-)

          NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 19:15:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          RobiMaster >> Myslím si, že oni se na setkání s Gudasem moc netěší, ale to se není čemu divit. :-D

          https://www.youtube.com/watch?v=n9rEcGS3hqE

            Nrájovec - Profil | Pá 5.5.2017 19:11:00

            RobiMaster >> Simmonds versus Gudas, i když Radko na něho asi nebude stačit. Jak píšeš, v útoku Kanada nemá slabší místo.

              NBuffalo1969 - Profil | Pá 5.5.2017 19:10:37

              NOTVL.......126 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

                NRobiMaster - Profil | Pá 5.5.2017 19:09:12

                MAXXSKATER >> taky se těším, Voráček, Gudas a 5 jejich spoluhráčů z Phily:)

                  NRobiMaster - Profil | Pá 5.5.2017 19:07:22

                  rájovec >> Simmondse vidim jako největšího kandidáta, že by nám mohl dát gol :D pak ještě Skinner z Caroliny a O´Reilly a taky Scheiffle je hodně dobrej...

                    Nbonhof - Profil | Pá 5.5.2017 19:03:26

                    rájovec >> hoodně práce bylo a tam skoro nidko nepíše, každy nato kašle, občas těd někdo,

                      Nrájovec - Profil | Pá 5.5.2017 19:01:23

                      bonhof >> Chvíli jsem u Trabukářů postrádal tvoje komenty, nebo jsem to možná četl moc zběžně. Co moc nepíše plavan, není to to pravý Trabucco.

                        Nbonhof - Profil | Pá 5.5.2017 19:01:18

                        smike >> no ty komentátory to je zase ralita,

                          Nsmike - Profil | Pá 5.5.2017 19:00:12

                          nulák >> ono bohuzel s pokracujicim turnajem bude lepsi sledovat hokej na stv, na rozdil od "korektni" ceske televize...jeste, ze je tam ten sykora

                            NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 18:59:44

                            RobiMaster >> Určitě po sobě Claude s Kubou zase půjdou jako na MS 2015, těším se na to. :-)

                              Nrájovec - Profil | Pá 5.5.2017 18:59:08

                              RobiMaster >> a Konecny :-). Jsem zvědavej hlavně na Simmondse, je to brousek:-)

                                NRobiMaster - Profil | Pá 5.5.2017 18:59:00

                                rájovec >> přesně, jak říkáš, hlavně ten Pacioretty táhnul Montreal..

                                  NRadunak - Profil | Pá 5.5.2017 18:58:14

                                  MAXXSKATER >> jdu hledat dlouhé nůžky :-))))

                                    Nbonhof - Profil | Pá 5.5.2017 18:57:58

                                    rájovec >> jj přesně byl dobrý hokejista, jakto myslíš v v odmlce?

                                      NRobiMaster - Profil | Pá 5.5.2017 18:57:48

                                      rájovec >> Uvidíme, každopádně Voras dneska bude chtít určitě o to víc vyhrát, když proti nám budou hrát jeho spoluhráči Simmonds,Giroux,Couturier a Schenn)))

                                        Nrájovec - Profil | Pá 5.5.2017 18:57:11

                                        RobiMaster >> Ještě: ten Plekanec v Montrealu hrál druhý, nebo spíš třetí útok. Málo chodil na přesilovky a proti předchozím rokům měl podstatně menší IT v pobytu na ledě. Ale ke konci se rozehrál a dostával i víc prostoru a hlavně lepší spoluhráče. Po příchodu Radulova se všechno v Canadiens obrátilo na ruby a trenér stavěl hlavně na něm a Paciorettym.

                                          Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 18:55:19

                                          smike >> to bude asi tim ze CT se snazi nabidnout pestry program a prece jen asi nubude moc cechu co si radi poslechnou ruskou hymnu :D. Nekoho nezajma hokej a radsi se podiva na atletiku. Proto i na CT2 by tenis a bude tam fotbal. Ale nemusis se bat ze by ti nezahrali ceskou hymnu kdyz vyhrajem :D.