MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 18:54:51

    Radunak >> Koukej mu HO přestřihnout ... :-D

      NRadunak - Profil | Pá 5.5.2017 18:52:11

      MAXXSKATER >> já nemůžu. Asi stříhá vídeo :-)

        Nrájovec - Profil | Pá 5.5.2017 18:47:49

        RobiMaster >> Kdyby Kovář na NHL měl, už tam 5 let hraje. Je to fakt jinej svět, o rychlosti, důrazu a odvaze. Kovář je typickej evropskej hráč, co potřebuje víc prostoru a klidu pro svoji hru. Stejně tak i jeho spoluhráči z Metallurgu, tam to jsou superhvězdy, ale v Americe by neměli nárok.
        Třeba Voráček je zas přesnej opak, ten je na velkým hřišti trochu ztracenej, chybí mu ten kontakt, kratší vzdálenost od mantinelu k brance, rychle se měnící situace.

          NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 18:46:51

          smike >> Z Německa je do ČR blíže než na Slovač, takže ČT nám už ukazuje naší blízkou budoucnost. :-)

            NMAXXSKATER - Profil | Pá 5.5.2017 18:46:25

            Radunak >> Koukej ho popohnat, jsi tady pánem této diskuze, tak ať se nefláká, floutek jeden. :-)))

              Nsmike - Profil | Pá 5.5.2017 18:41:50

              Proc stv2, ktera vysila stejny hokej, je schopna dat kompletni prenos i s hymnou viteze, kdezto ct sport to prepne na atletiku a nejake cerne huby?

                NRobiMaster - Profil | Pá 5.5.2017 18:40:36

                rájovec >> Kovář je dobrej, sice hraje v KHL, ale vyhrál celý bodování KHL goly+asistence a měl by snad jít i do NHL a tam je otázka, jak by se mu dařilo. Umí to před brankou a dávat přihrávky i góly. Podle mě lepší volba, než třeba Červenka.Voras by mohl být třeba s Červenkou. Plekanec v NHL moc nezářil, ale v nároďáku se mu vždycky zadařilo...

                  NRadunak - Profil | Pá 5.5.2017 18:39:46

                  novas32 >> fakt jim nepřeju ani gól :-(

                    NRadunak - Profil | Pá 5.5.2017 18:39:06

                    Každá tipovačka bude nahoře,jako TOP zápis,ať je to na očích. Akorát se čeká,až to MM udělá.

                      Nnovas32 - Profil | Pá 5.5.2017 18:38:12

                      Radunak >> safra...:-(

                        NRadunak - Profil | Pá 5.5.2017 18:37:40

                        Bolševik to uondal na nájezdy. Mno.......

                          Nrájovec - Profil | Pá 5.5.2017 18:32:53

                          smike >> jj vtipálků je tu hodně :-). Ale třeba v zápase o třetí místo, kdy se dohrává spíš z donucení a nikdo moc netlačí na pilu, by se mu to i mohlo povést. Jednou už to proti Rusku dokázal.

                            Nrájovec - Profil | Pá 5.5.2017 18:29:28

                            bonhof >> :-)) jj je to parťák za trest, alibista co se nerad vrací a nesnáší kontaktní hokej s velkým nasazení.
                            Tenkráta pamatuju z Anaheimu jako rychlíka s dobrou střelou :-))), ale to už taky je nějakej pátek.
                            Jinak jsem rád, že jsi se po odmlce vrátil mezi pravý lovce :-)

                              Nsmike - Profil | Pá 5.5.2017 18:25:59

                              To je novinka, ktera hokeji vylozene prospela.

                                Nsmike - Profil | Pá 5.5.2017 18:25:15

                                rájovec >> nekdo tu psal, ze da 3 goly:-)))

                                  NRadunak - Profil | Pá 5.5.2017 18:24:37

                                  novas32 >> je to dobrý. Taky koukám :-)

                                    Nnovas32 - Profil | Pá 5.5.2017 18:22:46

                                    Prodloužení 3 na 3 je super

                                      Nbonhof - Profil | Pá 5.5.2017 18:21:24

                                      rájovec >> ahoj kolego stím červenkou to máš pravdu, ale ješte že tam nehrtaje Petr Tenkrát to by bylo

                                        Nrájovec - Profil | Pá 5.5.2017 18:20:27

                                        nulák >> Ten Kovář tam je jako odpověď kolegovi, čti pozorně :-))! Voras by tam šel i když to není zrovna kombinátor :-), ale Plekanec by je stíhal obsloužit oba.

                                          Nnulák - Profil | Pá 5.5.2017 18:13:30

                                          rájovec >> no srovnavat to zrovna s Kovarem kterej parti spis k horsim bruslarum neni moc namiste, ale je pravda ze bych radsi videl hrat po hromade plekyho, vorase a pastu. Myslim ze pohled na jejich kombinace by byl skvely. Doufam ze zapas s Kanadou trenerum ukaze ze bude lepsi kdyz tihle budou hrat spolu.