MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Nsmike - Profil | So 20.5.2017 18:44:19

    rarach >> naprosto presne zhodnoceni!

      Nkubas. - Profil | So 20.5.2017 18:44:17

      MAXXSKATER >> To se nás ale momentálně zatím ještě netýká :-).

        Nrarach - Profil | So 20.5.2017 18:42:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        MAXXSKATER >> Tak si porovnej naší sestavu třeba s Norama nebo Švýcarama, ketré jsme nepřehráli... máš tam x hráčů z NHL a máš jednoho z nejproduktivnějších hráčů KHL, TOP brankaře KHL, několik hráčů co prošli NHL a nyní hrajou KHL,asi nejlepšího beka EHL, pan Červenka se ve Švajcu bodově taky neztratil, Krejčík už taky prošel kluby na severu Evropy, jenže kupudivu to vypadalo, že nejvíc hladovej byl z útoku Birner, Řepík a Hanzl... Podle jmen to bylo na semifinále nebo alespoň na slušnou hru, ale podle toho co z toho mančaftu lezlo, tak jim to nejvíc šlo večer v hospodě pod Eifelovkou.

          Nsmike - Profil | So 20.5.2017 18:40:31

          kubas. >> ale minimalne polovina hracu by padla vycerpanim:-)

            NMAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 18:39:04

            kubas. >> A to je přesně to, co říkám. :-)

              Nkubas. - Profil | So 20.5.2017 18:35:38

              smike >> To už je na trenérovi, jak si to nastaví že, když budou mít výsledky, které budou uspokojující, ať klidně celé dny chlastaji ;-).

              Evidentně jsou všichni spokojení, tak co :-)...

                Nkubas. - Profil | So 20.5.2017 18:33:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                MAXXSKATER >> Tak jako se Slovenskym narodakem by nezahrál nic ani Bowman s Tichonovem a Hlinkou dohromady :-).

                  NMAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 18:32:45

                  rarach >> To jako jo, ale když není kde brát kvalitní hráče, tak to nezachrání ani sebelepší trenér.

                    Nsmike - Profil | So 20.5.2017 18:30:04

                    kubas. >> myslis, ze kdyby sborna nemela tichonova, ze by uhrali to, co uhrali?:-) jako twl, mit dobrovolne treninky v prubehu ms, to bych pepik parte dal papir s vypovedi hned, jak by na ruzyni vylezli z letadla

                      Nrarach - Profil | So 20.5.2017 18:29:38

                      MAXXSKATER >> Zodpovědný je jenom trenér, potažmo realizační tým, protože to oni si ty hráče vybíraj. Asi si vybral tedy špatně, že s nima točil jak s káčou a to nemluvím o těch příjezdech a odjezdech....

                        NMAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 18:24:40

                        kubas. >> Souhlasím, i když si pořád myslím, že je to hlavně na hráčích, co jsou na ledě ...

                          Nkubas. - Profil | So 20.5.2017 18:23:11

                          MAXXSKATER >> Trenér je spolu s hracema odpovědný za výsledky a herní​ projev, to se nedá nic dělat...

                            NMAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 18:18:42

                            kubas. >> Nerad bych se přidal ke grilování Pepíka, ale to věčné točení se sestavou určo nepomohlo.

                              NMAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 18:16:21

                              smike >> Daneček asi pěkně platí. :-)))

                                Nkubas. - Profil | So 20.5.2017 18:02:49

                                MAXXSKATER >> "Rozdílový trenér" je taky pěkný pojem :-)!

                                  Nsmike - Profil | So 20.5.2017 17:58:13

                                  MAXXSKATER >> toho Horaka je pro takovou sracku, do ktere pise, skoda!

                                    Nnovas32 - Profil | So 20.5.2017 17:56:52

                                    Petr64 >> hajzli jedni :-))))

                                      Nsmike - Profil | So 20.5.2017 17:53:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      MAXXSKATER >> ten da hattrick leda na playstationu:-))) v te lehci urovni:-)

                                        Nkubas. - Profil | So 20.5.2017 17:44:38

                                        smike >> Však naši tam byli ne :-)))?