MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NMAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 17:44:32

    smike >> Jo, Červus by dal aspoň konečně ten hattrick, o kterém tu Vydra furt mluvil celej turnaj. =)

      NPoušťák - Profil | So 20.5.2017 17:43:35

      smike >> ani ve snu...o)))

        Nsmike - Profil | So 20.5.2017 17:42:44

        Jako dokazete si predstavit, ze by tam dneska misto rusu hrali nasi?:-)))

          Nsmike - Profil | So 20.5.2017 17:40:45

          A Znarok vystupuje z letadla az ve Vorkute:-)))

            NPetr64 - Profil | So 20.5.2017 17:40:27

            novas32 >> Máš po tipovačce.😉

              Nalfonz42 - Profil | So 20.5.2017 17:39:50

              Masakr kanadskou motorovou pilou:-)

                NMAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 17:37:50

                Tak to je slušnej obrat ...

                  Nnovas32 - Profil | So 20.5.2017 17:36:56

                  Hmmm...dobře Kanada...ne že bych jim teda fandil...
                  No teď rusové vyrovnají, vyhrajou v prodloužení a ja vyhraju v tipovacce :-)))

                    Nkubas. - Profil | So 20.5.2017 17:35:55

                    Výborně!!!

                      NPoušťák - Profil | So 20.5.2017 17:35:51

                      a je po sborné

                        Nsmike - Profil | So 20.5.2017 17:35:33

                        Twl, tak to jo!

                          Nsmike - Profil | So 20.5.2017 17:33:52

                          novas32 >> jo, ale v 2010:-)

                            Nnovas32 - Profil | So 20.5.2017 17:32:58

                            alfonz42 >> jojo. Dá se na to koukat. Skoro jako my když jsme hráli :-)))

                              Nalfonz42 - Profil | So 20.5.2017 17:31:18

                              Tak teď začne ten pravej hokej :-)

                                Nkubas. - Profil | So 20.5.2017 17:31:09

                                Parádní hokej fakt...

                                  Nsmike - Profil | So 20.5.2017 17:31:08

                                  Tak to byl neskutecny tlak

                                    NMAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 17:12:59

                                    smike >> To bylo něco ostřejšího. :-)))

                                      Nsmike - Profil | So 20.5.2017 17:12:26

                                      MAXXSKATER >> vsak to se akorat domlouvali po zapase na pivo:-)))

                                        NMAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 17:00:32

                                        kubas. >> Otevírám oči Smikovi pouze ... :-)))

                                          NŘízek 5,125 - Profil | So 20.5.2017 16:51:25

                                          Tak zatím to vychazi:-)