MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NMAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 22:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    :-)

      NRadunak - Profil | So 20.5.2017 20:11:44

      novas32 >> hehe. Otevřu trezor a dám si cenu :-))

        Nnovas32 - Profil | So 20.5.2017 19:55:43

        Radunak >> mrkni nahoru. Máš správně tip 😁 4:2

          Nalžběta - Profil | So 20.5.2017 19:37:05

          smike >> ok dik, du na to...

            NRadunak - Profil | So 20.5.2017 19:34:14

            Kolik to vlastně bylo kuciiii? Byl jsem mimo.

              NKrom 63 - Profil | So 20.5.2017 19:32:48

              Ahoj lidi, tak přece jenom máme Čechy v semifinále. Ale jen jako hlavni rozhodči :-)

                Nnovas32 - Profil | So 20.5.2017 19:31:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Hele teď koukám Radunak dal správně tipovačku, gratulace

                  Nsmike - Profil | So 20.5.2017 19:26:12

                  alžběta >> se podivej akorat na 3 tretinu

                    Nalžběta - Profil | So 20.5.2017 19:25:32

                    Kluci ahoj; jak hokej? Byl jsem na fotbale, mam koukat ze zaznamu nebo to za to nestoji?

                      Nkubas. - Profil | So 20.5.2017 19:09:47

                      rarach >> No právě, dělá ho Mozjakin, těžko na takovém hráči stavět repre...

                        Nrarach - Profil | So 20.5.2017 18:58:40

                        smike >> Na tom něco je, mojeho syna bejvalej spoluhráč tam je v Lugano, teď tu byl na turnaji v Kralupech a táta mi říkal, že to vyjde levněji než ve Varech nebo v Litvínově.

                          Nsmike - Profil | So 20.5.2017 18:55:29

                          rarach >> jenze od koho se to naucili? Rekl bych, ze od nas. Navic tam urcite nemaji zadne Rulicky, takze se logicky zlepsujou.

                            NMAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 18:55:10

                            rarach >> Taky nevím ... Předpokládám, že tím TOP koněm jsi myslel Josiho, ten to fakt umí. =)

                              Nrarach - Profil | So 20.5.2017 18:54:13

                              MAXXSKATER >> Jasně, taky dělají supr mládež, ale mají svojeho TOP koně ještě v SC, nevím jestli tedy hraje Fiala nebo je zraněnej či v Calderu.

                                NMAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 18:51:25

                                rarach >> Jináč Švýcaři taky nemají špatnou sestavu, to už dávnou nejsou žádní nazdárkové.

                                  Nrarach - Profil | So 20.5.2017 18:50:18

                                  kubas. >> Já ho nepřeceňuju, beru to statisticky, já vím že ho dělá z Mozjakin, ale tamni to trenér ví a přesto ho tam dává, jako jinak tam asi klidně dá jinýho hráče, možnosti určitě má.

                                    Nkubas. - Profil | So 20.5.2017 18:46:50

                                    rarach >> Toho Kováře bych zase tak nepřeceňoval, to je podobnej tabák jak Pasta v Bostonu, hraje v parádní lajně v Magnitce. Tam i 7.bek Kanady Lee měl minulý rok 61 bodů, což je skoro stejně jako Kovář :-).

                                      NMAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 18:46:21

                                      kubas. >> Co není, tak může být ... A dost možná to nemusí trvat už ani tak dlouho do toho stavu.

                                        NMAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 18:45:37

                                        rarach >> Týmovým pojetím se to v nějakém utkání samozřejmě zachránit dá, ale stejně jim z toho "ve finále" taky nic nekáplo ... Tam jde spíše o to, že tam někteří hráči už jeli úplně zbytečně místo nějakých dravých "mladíků" typu Řepíka a Hanzala (mezinárodně ještě ne tak úplně otrkaných hráčů).