MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

alfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    kubas. - Profil | So 20.5.2017 16:50:27

    MAXXSKATER >> Jen to ne, stačí že primitivy máme v jiných vedoucích funkcích, netahal bych to ještě na hokej ;-).

      MAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 16:47:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      smike >> Od něj by se naučil hlavně hrubosti ... :-)))

      https://www.youtube.com/watch?v=h33ncfXyOik

        smike - Profil | So 20.5.2017 16:44:52

        MAXXSKATER >> treba by mohl ke znarokovi na pul roku do uceni:-)

          kubas. - Profil | So 20.5.2017 16:40:27

          rarach >> Škoda a někteří už se tak těšili, že si dáme reparát :-).

            MAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 16:39:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            smike >> Copak Pepa ... Hlavní je, aby to viděli hráči z pole, Pepa ze střídačky gól nedá. ;-)

              smike - Profil | So 20.5.2017 16:38:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Doufam, ze to pepa sleduje a uci se, co znamena slovo produktivita!

                alfonz42 - Profil | So 20.5.2017 16:37:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Bratři Slované válí :-)

                  Buffalo1969 - Profil | So 20.5.2017 16:37:42

                  :-DDDDD

                    MAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 16:31:30

                    Russia !!! :-)

                      Buffalo1969 - Profil | So 20.5.2017 16:30:46

                      smike >> nááááááááááádhera...:-)

                        smike - Profil | So 20.5.2017 16:30:20

                        Tak ten byl! Jako za casu Sborne

                          Buffalo1969 - Profil | So 20.5.2017 16:29:24

                          gooooooooooooooooool.................!!!!!!........​.............:-DDD

                            Řízek 5,125 - Profil | So 20.5.2017 16:09:34

                            Podle mě vyhrajou finove a rusaci.

                              smike - Profil | So 20.5.2017 15:53:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Twl, Lener ve studiu, misto aby chodil kanalama...

                                rarach - Profil | So 20.5.2017 15:35:50

                                kubas. >> Tak nic no, Hadamčík prej nesehnal Dudu na post kapitána, takže to nechal hrát rusa...

                                  smike - Profil | So 20.5.2017 14:51:48

                                  rarach >> a maser Paulus:-)

                                    kubas. - Profil | So 20.5.2017 14:51:06

                                    rarach >> :-))).

                                      rarach - Profil | So 20.5.2017 14:49:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      kubas. >> Vyhrajem 5:2 (Zacha hattrick, Plekanec a Červus po jednom - Červus to dá do prázdný a zopakuje euforii z roku 1996), na střídačce Hadamčík, Zacha st. a Babiš.

                                        MAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 14:33:11

                                        ipiribeh.cz ... :-))) To je stejné, jako jsme prý měli mít bronz na MS 2015 za odchod Rusů při hymně. =)

                                          kubas. - Profil | So 20.5.2017 14:31:35

                                          rarach >> Zahájíme tipovacku ne :-)))?