MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NRobiMaster - Profil | So 20.5.2017 13:38:03

    Netipneme si SF?

    Kanada : Rusko

    novas32............3:4
    Radunak............4:2
    MAXX...............2:4
    kubas...............1:3
    rájovec..............5:4
    Buffalo1969.......2:3
    Gigi................... 3:3
    RobiMaster.........2:2

    Finsko : Švédsko

    Gigi.................. 1:2
    novas32............3:2
    Radunak............3:5
    MAXX...............2:4
    kubas...............1:3
    rájovec..............1:4
    Buffalo1969.......4:2
    RobiMaster........1:3

      NGigi1893 - Profil | So 20.5.2017 11:19:58

      Netipneme si SF?

      Kanada : Rusko

      novas32............3:4
      Radunak............4:2
      MAXX...............2:4
      kubas...............1:3
      rájovec..............5:4
      Buffalo1969.......2:3
      Gigi................... 3:3

      Finsko : Švédsko

      Gigi.................. 1:2
      novas32............3:2
      Radunak............3:5
      MAXX...............2:4
      kubas...............1:3
      rájovec..............1:4
      Buffalo1969.......4:2

        NBuffalo1969 - Profil | So 20.5.2017 11:17:59

        Netipneme si SF?

        Kanada : Rusko

        novas32............3:4
        Radunak............4:2
        MAXX...............2:4
        kubas...............1:3
        rájovec..............5:4
        Buffalo1969.......2:3

        Finsko : Švédsko

        novas32............3:2
        Radunak............3:5
        MAXX...............2:4
        kubas...............1:3
        rájovec..............1:4
        Buffalo1969.......4:2

          Nrájovec - Profil | So 20.5.2017 10:04:48

          Netipneme si SF?

          Kanada : Rusko

          novas32............3:4
          Radunak............4:2
          MAXX...............2:4
          kubas...............1:3
          rájovec..............5:4

          Finsko : Švédsko

          novas32............3:2
          Radunak............3:5
          MAXX...............2:4
          kubas...............1:3
          rájovec..............1:4

            Nkubas. - Profil | So 20.5.2017 9:46:19

            Netipneme si SF?

            Kanada : Rusko

            novas32............3:4
            Radunak............4:2
            MAXX...............2:4
            kubas...............1:3

            Finsko : Švédsko

            novas32............3:2
            Radunak............3:5
            MAXX...............2:4
            kubas...............1:3

              NMAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 9:44:57

              Netipneme si SF?

              Kanada : Rusko

              novas32............3:4
              Radunak............4:2
              MAXX...............2:4

              Finsko : Švédsko

              novas32............3:2
              Radunak............3:5
              MAXX...............2:4

                NRadunak - Profil | So 20.5.2017 9:44:19

                Netipneme si SF?

                Kanada : Rusko

                novas32............3:4
                Radunak............4:2

                Finsko : Švédsko

                novas32............3:2
                Radunak............3:5

                  Nmazar - Profil | So 20.5.2017 9:40:12

                  Káceč >> On "céčko" odmítl.

                    Nnovas32 - Profil | So 20.5.2017 9:32:02

                    Netipneme si SF?

                    Kanada : Rusko

                    novas32............3:4

                    Finsko : Švédsko

                    novas32............3:2

                      Nsmike - Profil | So 20.5.2017 5:36:05

                      Jako u toho plekance.V Montrealu skoncil na 11 miste v bodovani tuto sezonu a byli pred nim tusim i 3 nebo 4 obranci, takze neslo cekat, ze to bodove v narodaku nejak vytrhne.To od nej mohl cekat leda tak zoufaly pepa...

                        Nkubas. - Profil | So 20.5.2017 0:15:54

                        MAXXSKATER >> Bývávalo, teď je to naopak :-).

                          NMAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 0:13:44

                          kubas. >> To nám ještě NHL doslova ležela u nohou ...

                            Nkubas. - Profil | So 20.5.2017 0:11:36

                            MAXXSKATER >> Asi jo, tak si to pamatuju ještě docela dobře :-). To bylo hráčů a co jméno​ tak to pojem pomalu...

                              NMAXXSKATER - Profil | So 20.5.2017 0:08:23

                              Káceč >> Pomalu a jistě se bez nich obešli na cestě do 2. kategorie MS, můžou děkovat Italům. :-)))

                                Nkubas. - Profil | So 20.5.2017 0:06:46

                                Káceč >> Tak ten byl dobrej teď :-)))!

                                  NKáceč - Profil | So 20.5.2017 0:05:15

                                  MAXXSKATER >> to není o hráčích z NHL, Slováci se letos bez nich taky obešli :-)

                                    Nkubas. - Profil | So 20.5.2017 0:01:58

                                    MAXXSKATER >> Jeden rok se tam tuším sešli Eliáš, Džegr a Straka na přelomu tisíciletí, ale ruku do ohně bych za to taky nedal :-).

                                      NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.5.2017 23:58:51

                                      Káceč >> Měli jsme v NHL mnohonásobně více hráčů než teď, taky jsme třeba měli mezi 10 nejlépe bodujícími hráči v lize hned 3 zástupce (snad se nepletu). Dneska je ta situace bohužel někde jinde.