MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

alfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    kubas. - Profil | Čt 18.5.2017 22:41:33

    P!F >> Trenčín to drží. Gaborik to tam tím stadionem a zázemím taky drží solidně.

      Kolis - Profil | Čt 18.5.2017 22:39:10

      mlíčnák >> Jen blbni..... o))

      https://www.youtube.com/watch?v=TfVtGYlCHe4

        mlíčnák - Profil | Čt 18.5.2017 22:39:02

        Petr64 >> dobrovolně sa s Kolískem hlásíme na brigádu o))

          P!F - Profil | Čt 18.5.2017 22:38:07

          Petr64 >> si robis kozy, uz si to vsecko vychlastal?

            P!F - Profil | Čt 18.5.2017 22:37:15

            Řízek 5,125 >> mno a co myslis preco sme nemali nikoho z nhl ? Pretoze to nefinancuje stat, ale Majo Hossa atd. Sa kukni na nasu repre do 18 rokov, je to prakticky juniorka Trencina...

              Petr64 - Profil | Čt 18.5.2017 22:34:02

              Kolis >> Poperu se s tím.😉

                kubas. - Profil | Čt 18.5.2017 22:30:48

                Kolis >> Cos pil :-)?

                Slovensko - Rusko... 1:6

                  kubas. - Profil | Čt 18.5.2017 22:29:39

                  mlíčnák >> Radsi nevědět :-).

                    mlíčnák - Profil | Čt 18.5.2017 22:28:18

                    Kolis >> nerusch , dnes rozlůčková gumovačka s Hondí .....kua snad si ju nechám o)))

                      Kolis - Profil | Čt 18.5.2017 22:21:48

                      mlíčnák >> To si piš....,o)

                        Gigi1893 - Profil | Čt 18.5.2017 22:21:44

                        Vydra revírní >> jojo...v poutacich červ přímo exceloval ale kdyz mel dnes zasunout do odkryte klece a rusy při našem tlaku pekne načnout tak hovno...dnes zacinalo MS jak si s oblibou rikal...

                          Kolis - Profil | Čt 18.5.2017 22:21:09

                          kubas. >> Kdo, komu s čím? o)

                            mlíčnák - Profil | Čt 18.5.2017 22:20:30

                            Kolis >> to bych Ti neudělal , stejnak bys to poznal o)))

                              Kolis - Profil | Čt 18.5.2017 22:20:14

                              P!F >> On ten Fanoš začíná mít i pravdu (za vším hledej prachy), ani s Piškotem už se neštěká.... o)

                                mlíčnák - Profil | Čt 18.5.2017 22:19:21

                                kubas. >> stejnak to bylo kůpené ....nevím o kolik si Miloš Puťkovi řekl o)))

                                  Řízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 22:19:06

                                  P!F >> třeba v Trenčíně to mají děcka do druhý třídy včetně zadara...
                                  Příspěvky v menších klubech relativně maly...
                                  To prostě není jen o penezich..

                                    Kolis - Profil | Čt 18.5.2017 22:17:39

                                    mlíčnák >> Opováž se...., a dolej vodou... o))

                                      kubas. - Profil | Čt 18.5.2017 22:14:41

                                      Kolis >> Aspon dali Zemanovcům góla na rozdíl od nás :-))).

                                        P!F - Profil | Čt 18.5.2017 22:12:25

                                        Kolis >> je to na pycu, na tom co naposal frank71 je dost pravdy. Ide o prachy, nie o talent. Tymto stylom v tom becku fakt skoncime buduci rok, sme v tomto smere dost napred pred vami...

                                          mlíčnák - Profil | Čt 18.5.2017 22:10:57

                                          Kolis >> Kobro 11 , dojeď si pro teho půlčana od Dejva než sa vypaří :-)))