MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NKolis - Profil | Čt 18.5.2017 22:08:12

    P!F >> Takwotomžádná.... o)

      NP!F - Profil | Čt 18.5.2017 22:06:45

      Kolis >> sorry jako, vas aj slovakov tam rozbijeme 😂😂😂😂

        NKolis - Profil | Čt 18.5.2017 22:04:08

        mlíčnák >> Dráždíš kobru? o))

          NKolis - Profil | Čt 18.5.2017 22:03:36

          Petr64 >> To vysosáš jako prd i bez placky....,o)

            Nmlíčnák - Profil | Čt 18.5.2017 22:02:49

            Kolis >> ˇA jedna lemra sa ozvala :-)

              NKolis - Profil | Čt 18.5.2017 22:01:25

              mlíčnák >> Nech tohoó.... o)))

                NKolis - Profil | Čt 18.5.2017 22:00:47

                P!F >> Sorry Pafko já musel.... o)

                  NKolis - Profil | Čt 18.5.2017 22:00:10

                  Vydra revírní >> P!F myslel z Maďarskem, to jenom aby bylo jasno....,o)

                    Nmlíčnák - Profil | Čt 18.5.2017 21:59:57

                    Petr64 >> Labská je v plánu , jen ty lemry nechců jet .... tož asi sám ....samože s muchů :-)

                      NP!F - Profil | Čt 18.5.2017 21:51:03

                      Vydra revírní >> ja sa na to naopak hodne tesim, bude to super, ked sa spolu zase budeme bojovat o medaily. Sice v becku, ale aj tak lepsie ako teraz.

                        NWillow - Profil | Čt 18.5.2017 21:30:11

                        alžběta >> Já bych tam dal 3 nejlepší lajny z ligy +jednu z KHLa bylo by to o 100% lepší.My to NHL po pár hvězdách nepotřebujem.Viz naše zápasy před MS.Hráli jsme lépe a líp.Souhra pětek je víc ,než jméno bohů z NHL..Ta Kanada proti Germánům taky docela teče,ale vede 1:0,ale chvílemi mi to připomíná ten,,náš,,český hokej.:-))

                          NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 21:17:41

                          alžběta >>edituji:-)

                            Nalžběta - Profil | Čt 18.5.2017 21:00:37

                            Řízek 5,125 >> i jeden by stacil...nikdy jsem nevidel na vlastni voci silnejsi tym nez letosni Brno. Jako vosy, jako vosy. Sparta i ostatni tymi o tridu jinde. Zatimco Brno tancovalo na lede s rukana nad hlavou, Spartani a spol se rovnali na buly.

                              NPetr64 - Profil | Čt 18.5.2017 20:44:23

                              alžběta >> Možná by to nebyla taková tragikomedie,ale taky by to asi nedopadlo. Pokud budou místo střílení stàle míchat pukem a čekat až se stáhnou soupeřovi obránci,budeme za chvíli na úrovni sestupu z elitní osmičky.Sice se mluvilo o tom,že neprohráli 5x v řadě,ale s kým? Víc jak polovina výher měla být ze hry a né z prodloužení.😕

                                NVydra revírní - Profil | Čt 18.5.2017 20:43:29

                                Nebýt našich nejproduktivnějších hráčů, Pastrňáka, Horaka a především Červenky bychom dost možna dopadli jako Slováci u Chlumce.

                                Desim se okamžiku, kdy tito hráči přestanou reprezentovat :-/

                                  NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 20:37:41

                                  alžběta >> ty čtyři kuci by to rozhodně nevytrhli.
                                  :-)

                                    NBuffalo1969 - Profil | Čt 18.5.2017 20:35:57

                                    alžběta >> jako prd kamaráde...jako prd!!!........:-)

                                      Nkubas. - Profil | Čt 18.5.2017 20:24:21

                                      Švec >> Kasli na Jandace, za všechno muze Cervenka ;-)!!!

                                        Ndosec - Profil | Čt 18.5.2017 20:23:16

                                        alžběta >> a i bez trenéra by to šlo😊

                                          NŠvec - Profil | Čt 18.5.2017 20:18:15

                                          Snad to byl poslední zápas repre pod Jandačem.