MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    Nkubas. - Profil | Čt 18.5.2017 22:57:36

    Kolis >> Mudrlanti sobě :-))).

      NKolis - Profil | Čt 18.5.2017 22:54:54

      kubas. >> Jardu mám pod kontrolou, zbytek je náhoda..... o)

        NKolis - Profil | Čt 18.5.2017 22:53:55

        mlíčnák >> mám asi stejnou dávku doma.... o)

          Nkubas. - Profil | Čt 18.5.2017 22:53:05

          Kolis >> Solidni monitoring :-)!

            NKolis - Profil | Čt 18.5.2017 22:51:23

            mlíčnák >> Tam to máš pod palcem.... o))

              Nmlíčnák - Profil | Čt 18.5.2017 22:51:21

              Kolis >> pomoc sme mu nabídli , už je to na něm o))

                NKolis - Profil | Čt 18.5.2017 22:50:35

                kubas. >> Je mi to jasan jako facka..... o)

                EDIT: už chybí jenom růžová pletenka.... ,o)

                  NKolis - Profil | Čt 18.5.2017 22:48:53

                  mlíčnák >> Ať se s tím morduje sám.... o)

                    Nkubas. - Profil | Čt 18.5.2017 22:47:52

                    Kolis >> To bylo jen takové popíchnutí ve zdejší odborne diskuzi :-))).

                      NPetr64 - Profil | Čt 18.5.2017 22:47:36

                      Kolis >> 😇

                        NPetr64 - Profil | Čt 18.5.2017 22:46:37

                        P!F >> Narval jsem to do sklepa. Než si to zvykne na nový prostředí, pocucávám kolegovu domácí produkci a hokej je mi u análu.😂

                          Nmlíčnák - Profil | Čt 18.5.2017 22:46:30

                          Kolis >> šulo o))

                            Nmlíčnák - Profil | Čt 18.5.2017 22:45:24

                            Kolis >> pochybuj a nabídni pomoc příteli v nouzy o))

                              NKolis - Profil | Čt 18.5.2017 22:45:07

                                Nmlíčnák - Profil | Čt 18.5.2017 22:43:32

                                kubas. >> jj prodal možná sudety .... :-)

                                  NKolis - Profil | Čt 18.5.2017 22:42:31

                                  Petr64 >> Nepochybuji.... o)

                                    NŘízek 5,125 - Profil | Čt 18.5.2017 22:42:23

                                    P!F >> no a to jak souvisí s tím, že ste neměli nikoho z NHL?, jako že Hossu nemají rádi? Nebo na protest proti státní politice?

                                      Nmlíčnák - Profil | Čt 18.5.2017 22:42:20

                                      Kolis >> kde byli dnes gumy ? :-(

                                        NKolis - Profil | Čt 18.5.2017 22:41:47

                                        kubas. >> tak nějak to už nežeru, nechávám staršímu dorostu..... o))

                                        Co tam máš dál? ,o)