MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NPoušťák - Profil | St 17.5.2017 19:23:03

    Česko vs Rusko

    Poušťák...........1:4
    bonhof.............3:2
    Radunak..........4:3
    mazar..............5:2
    Smike..............2:6
    Bušák..............1:6
    ŠUKI...............3:3 a nájezdy jsou naše!!!
    MAXX.............2:2
    Bušák..............0:7
    777vlcakk.........4:3
    NOVIS............1:5
    novas32...........4:3 pp
    nerf.................3:2 SN
    RobiMaster.......2:4
    nulák...............3:1
    alžběta.............2:1

      NPoušťák - Profil | St 17.5.2017 19:22:06

      smike >>Ach jo, jak někdo může vyhazovat prachy a pít u hokeje sračky....o))))

        Nmazar - Profil | St 17.5.2017 19:10:44

        Česko vs Rusko

        bonhof.............3:2
        Radunak..........4:3
        mazar...............5:2
        Smike...............2:6
        Bušák...............1:6
        ŠUKI..................3:3 a nájezdy jsou naše!!!
        MAXX...............2:2
        Bušák...............0:7
        777vlcakk,,,,,,,,,4:3
        NOVIS..............1:5
        novas32............4:3 pp
        nerf....................3:2 SN
        RobiMaster.........2:4
        nulák.................3:1
        alžběta...............2:1

          Nalžběta - Profil | St 17.5.2017 19:08:12

          CR - Rusko 2:1
          mobil pardon

            Nnulák - Profil | St 17.5.2017 18:49:08

            Česko vs Rusko

            bonhof.............3:2
            Radunak..........4:3
            mazar...............5:2
            Smike...............2:6
            Bušák...............1:6
            ŠUKI..................3:3 a nájezdy jsou naše!!!
            MAXX...............2:2
            Bušák...............0:7
            777vlcakk,,,,,,,,,4:3
            NOVIS..............1:5
            novas32............4:3 pp
            nerf....................3:2 SN
            RobiMaster.........2:4
            nulák.................3:1

              NRobiMaster - Profil | St 17.5.2017 18:36:25

              Česko vs Rusko

              bonhof.............3:2
              Radunak..........4:3
              mazar...............5:2
              Smike...............2:6
              Bušák...............1:6
              ŠUKI..................3:3 a nájezdy jsou naše!!!
              MAXX...............2:2
              Bušák...............0:7
              777vlcakk,,,,,,,,,4:3
              NOVIS..............1:5
              novas32............4:3 pp
              nerf....................3:2 SN
              RobiMaster.........2:4

                Nsmike - Profil | St 17.5.2017 17:13:46

                Kazdopadne mame ale objednanou hospodu, takze pozitivem bude minimalne tankova desitka:-)

                  Nsmike - Profil | St 17.5.2017 17:12:39

                  Bušák >> jo, ale v pohadkach:-)

                    NBušák - Profil | St 17.5.2017 15:41:05

                    Zázraky se dějí

                      Nbonhof - Profil | St 17.5.2017 15:25:43

                      mazar >> zítra je buchnem

                        Nmazar - Profil | St 17.5.2017 15:20:03

                        bonhof >> Je to tak, druhý je jasný a u třetího taky nemá čisté svědomí v turnaji tohle zamrzí mnohem více. Tak snad jsme si to vybrali a zítra se štěstí usměje na nás.

                          Nbonhof - Profil | St 17.5.2017 15:18:40

                          mazar >> včera 2 goly jdou na jeho hlavu

                            Nmazar - Profil | St 17.5.2017 15:14:49

                            bonhof >> Tak tam asi není o čem, Mrázoš si to včera posral....

                              Nbonhof - Profil | St 17.5.2017 15:12:27

                              novas32 >> snad dá do brány frantíka, než mrázka,

                                Nnovas32 - Profil | St 17.5.2017 15:08:45

                                bonhof >> jojo, taky jsem cetl

                                  Nbonhof - Profil | St 17.5.2017 15:06:09

                                  tak prý plekanec 4 lajna

                                    Nsmike - Profil | St 17.5.2017 14:57:21

                                    Řízek 5,125 >> mozna to tak i bude lepsi:-)

                                      Nnerf - Profil | St 17.5.2017 14:39:04

                                      Česko vs Rusko

                                      bonhof.............3:2
                                      Radunak..........4:3
                                      mazar...............5:2
                                      Smike...............2:6
                                      Bušák...............1:6
                                      ŠUKI..................3:3 a nájezdy jsou naše!!!
                                      MAXX...............2:2
                                      Bušák...............0:7
                                      777vlcakk,,,,,,,,,4:3
                                      NOVIS..............1:5
                                      novas32............4:3 pp
                                      nerf....................3:2 SN

                                        Nnovas32 - Profil | St 17.5.2017 14:36:32

                                        vidim to na prohru, ale ve ctvrtfinale jim musim verit...

                                        Česko vs Rusko

                                        bonhof.............3:2
                                        Radunak..........4:3
                                        mazar..............5:2
                                        Smike.............2:6
                                        Bušák...............1:6
                                        ŠUKI...................3:3 a nájezdy jsou naše!!!
                                        MAXX.............2:2
                                        Bušák..............0:7
                                        777vlcakk,,,,,,,,,4:3
                                        NOVIS.............1:5
                                        novas32............4:3 pp

                                          NNOVIS - Profil | St 17.5.2017 14:34:26

                                          Česko vs Rusko

                                          bonhof.............3:2
                                          Radunak..........4:3
                                          mazar..............5:2
                                          Smike.............2:6
                                          Bušák...............1:6
                                          ŠUKI...................3:3 a nájezdy jsou naše!!!
                                          MAXX.............2:2
                                          Bušák..............0:7
                                          777vlcakk,,,,,,,,,4:3
                                          NOVIS.............1:5