MS v hokeji 2017

Rok se s rokem sešel a je to tady zase. :-) Sice s předstihem, ale už můžeme rozebrat i Hockey Games.
Autor diskuse: Radunak - Profil , 27.4.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Buffalo1969 Profil + MAXXSKATER Profil + novas32 Profil

Zapisovat se nemůže, ale můžeme přidat anketku. Otázka zní: Byla letošní MS hokejová diskuze nějak zábavná?

A) Jasný, paráda už se těším na novou54%

B) Bylo to fajn, ale posrali to naši hokejisti38%

C) Tak nějak jsem to jenom sledoval, ale nezapojoval jsem se8%

D) Něco málo jsem si přečetl, ale prdím na to0%

E) Je mi to naprosto šuma fuck0%

F) Kravina jako vždycky0%

Od 24.5.2017 hlasovalo 26 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nalfonz42 - Profil | Út 23.5.2017 22:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radunak >> Kam si ju šel zamknout? Na 5. nástupiště? :-))

    NBušák - Profil | St 17.5.2017 14:24:28

    Gigi1893 >> uvidím, jak budou hrát, třeba jí tam nechat ba další MS

      NBušák - Profil | St 17.5.2017 14:22:30

      MAXXSKATER >> a už to někdo smáznul, neuvěřitelný jak to tady má blonďák ošéfovaný

        NGigi1893 - Profil | St 17.5.2017 14:21:45

        Bušák >> ne že sundaš z auta ty vlaječky dřív než po čtvrtfinale ;-))

          NBušák - Profil | St 17.5.2017 14:19:36

          MAXXSKATER >> měj se taky fajn

            NMAXXSKATER - Profil | St 17.5.2017 14:17:47

            Bušák >> Haha, jsem si málem cvrknul do trenek. :-)

            Jedu na chatu, mějte se tady. :-)

              NBušák - Profil | St 17.5.2017 14:16:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              MAXXSKATER >> jasan, tak nevadí, mám výjimku jako Kuba Vágner, on více prutů, já více tipů

                NMAXXSKATER - Profil | St 17.5.2017 14:13:27

                Bušák >> Možná nebudeš daleko od pravdy, to uvidíme až zejtra. :-)

                  NBušák - Profil | St 17.5.2017 14:12:20

                  MAXXSKATER >> jasný, fandíme všichni našim, ale dal jsem to takhle, koukám že už jsem i včera tipoval, to TEDY PLATÍ, fertik

                    NMAXXSKATER - Profil | St 17.5.2017 14:10:21

                    Bušák >> Na Rusko se vždycky naši dokáží hecnout, to je něco jako Slováci proti nám ... :-)

                      NMAXXSKATER - Profil | St 17.5.2017 14:09:39

                      Česko vs Rusko

                      bonhof.............3:2
                      Radunak..........4:3
                      mazar..............5:2
                      Smike.............2:6
                      Bušák...............1:6
                      ŠUKI...................3:3 a nájezdy jsou naše!!!
                      MAXX.............2:2
                      Bušák..............0:7
                      777vlcakk,,,,,,,,,4:3

                        NMAXXSKATER - Profil | St 17.5.2017 14:08:27

                        mazar >> Tak v tý záplavě plků zpět jsem jí ani neviděl. :-) Jdu se na to podívat ...

                          NŘízek 5,125 - Profil | St 17.5.2017 13:58:40

                          smike >> ty kuci se na tu akci nesejdou, sou úplně rozhazeny :-)

                            N777vlcakk - Profil | St 17.5.2017 13:56:19

                            Cesko vs Rusko 4:3

                              Nmazar - Profil | St 17.5.2017 13:53:44

                              MAXXSKATER >> Čau, tabulka už je od včerejška, tak to doplň prosím.

                                Nsmike - Profil | St 17.5.2017 13:51:41

                                777vlcakk >> ve zlotych muze:-)

                                  NBušák - Profil | St 17.5.2017 13:51:37

                                  MAXXSKATER >> ty nám teda věříš fest, bylo by to fajnový

                                    NBušák - Profil | St 17.5.2017 13:50:47

                                    MAXXSKATER >> aha,, tak tabulku udělat můžeš, díky

                                      NMAXXSKATER - Profil | St 17.5.2017 13:50:29

                                      ČR vs. Rusko:

                                      Bušák..........0:7
                                      MAXX.........2:2

                                        NMAXXSKATER - Profil | St 17.5.2017 13:49:41

                                        Bušák >> Až zejtra, Bušáku ...

                                          NBušák - Profil | St 17.5.2017 13:48:58

                                          Tak dneska tedy hrajeme s Rusákama, jasná věc fandím našim, dostaneme ale asi pěknou nadílku , vidím to 7: O pro chlapce z východu, někdo mi to dejte do tipovací tabulky jestli teda bude,DÍKY