Co se vám nelíbí na MRK.CZ ???

Asi je to příliš ale jde o nespokojenost protože je tu jistá CENZERA. A co se nelíbí vám ?
Autor diskuse: IchHabe - Profil , 21.1.2017 všeobecné - ostatní

Mám mazat co se netýká tématu? .....CO SE VÁM NELÍBÍ NA MRK.CZ ???

A) Ano 79%

B) Ne21%

C) je lepší udělit červenou kartu0%

Od 24.1.2017 hlasovalo 14 čtenářů.

Njá 2 - Profil | Po 23.1.2017 23:37:58

MatoK75 >> Taky mi takhle vyhovuje, nic tu na mě nebliká a nemění se věci, na které jsem si zvykl

    NMatoK75 - Profil | Po 23.1.2017 23:35:50

    Martian >> A dúfam, že taký "old school" aj zostane. Načo mať mrk v mobile a v podobných zariadeniach? Naozaj už máme aj pri vode pozerať len do telefónov/tabletov a ignorovať tým všetko, kvôli čomu sme k tej vode došli?
    A ak sa rybár na rybách nudí, je s ním naozaj niečo hodne zle.

      NMartian - Profil | Po 23.1.2017 23:21:27

      Na můj vkus dost old school web, jak po stránce designu (grafiky), tak i napr. mi chybí responzivita, nebo alespoň mobilní verze... Podle analytics vsadím boty, ze velka většina lidi sem dneska leze ze smartphonu ci tabletu :-)

        Npetrikveprik - Profil | Po 23.1.2017 23:12:06

        IchHabe - >>Ty tu jsi protože se Ti tu nelíbí? :-))

          Ntimb - Profil | Po 23.1.2017 23:08:42

          Mně se na MRKu nelíbí zbytečné diskuze(fóra).Třeba tohle.

            Nsplávkař - Profil | Po 23.1.2017 23:05:42

            IchHabe >> Já bych ti radil, abys každou novinku ze zpráv rybářských firem utíkal neprodleně koupit.
            ps. nedělej z MM bábu, mohlo by se ho to dotknout na citlivých místech a ty dostat ten nejhorší žalář(ignoraci).

              Njá 2 - Profil | Po 23.1.2017 23:02:10

              Jak s tím ten věk souvisí?

                NIchHabe - Profil | Po 23.1.2017 22:59:55

                medvěd >> Tak řekněme o 20 míň než Vám :)

                  NIchHabe - Profil | Po 23.1.2017 22:57:34

                  Martin M. >> Před nedávnem jsem chtěl založit diskusi o:
                  Zprávy rybářských firem. To jste neuznaly že to musí být konkrétní otázka co chci řešit. Jo já chtěl aby se mohlo reagovat na každou zprávu od firmy aby rybáři hodnotily a diskutovaly nad vším co je v této složce nového. Nemyslím že je vhodné zakládat kvůli každému produktu novou diskusi. Můžete mi poradit?

                    NPepé - Vsetín - Profil | Po 23.1.2017 21:51:54

                    Líbí se mě celý MRK! A to, že jsou někteří lidé, jací jsou, to neovlivním. Co už. Ale MRK jako takový je parádní web!

                      NLudoO - Profil | Po 23.1.2017 21:35:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Ještě, že ten MRK máme. Pak by jsme se mohli hádat ještě v hospodě, ale to už něco stojí. Líbí se mě všechno. Co nechci to nečtu. A nebo si občas něco pomyslím o pitomci.

                        Nfheavy - Profil | Po 23.1.2017 19:55:43

                        Martin M. >> jjj:-)

                          Nfheavy - Profil | Po 23.1.2017 19:55:30

                          splávkař >> vpoho :-)

                            NMartin M. - Profil | Po 23.1.2017 19:49:48

                            IchHabe >> pri schvalovani jsem doufal, ze mas v rukach neco lepsiho, nez jen to presunute desatero, ktere vubec cenzurou nebylo. S takovou bych ti diskusi rovnou smazal.

                              Nsplávkař - Profil | Po 23.1.2017 19:44:48

                              fheavy >> Odstranění toho plakátu nebyla cenzura ale strohý úklid kaprařova extrementu.

                                Nfheavy - Profil | Po 23.1.2017 19:42:14

                                splávkař >> to jsem nerekl a ani nemyslel,oponovat a normalne o tom diskutovat neni nic proti nicemu,proto je to diskuze,myslel jsem spis mrk jako celek vcetne zminovane cenzury,ktera se nekomu nelibi coz je na druhe strane pravo vlastnika techto stranek .Dela to tak jak si predstavuje a mysli ze to je spravny,ovsem ne kazde ego je ochotno se s tim smirit,
                                jinak to jsem nemyslel nijak osobne vuci tobe ani nikomu konkretnimu,pouze vseobecne.nehledej na tom nic jinyho čus:-)

                                  Nsplávkař - Profil | Po 23.1.2017 19:33:19

                                  fheavy >> Jako, že každý kdo by chtěl někomu oponovat si na to má zřídit svý WWW nebo držet hubu?

                                    Nsplávkař - Profil | Po 23.1.2017 19:32:02

                                    medvěd >> Šířit osvětu je neodmyslitelným posláním moderního rybáře.

                                      Nfheavy - Profil | Po 23.1.2017 19:30:21

                                      splávkař >> uz jsem to tady psal jednou,MRK neni povinna skolni dochazka,
                                      komu se tady neco nelibi ,muze si bud zalozit svoje web.stranky anebo sem nechodit,jak to říkával jeden můj dávný kolega na Slovensku "Karol -také lahké ":-) :-) ))

                                        Nmedvěd - Profil | Po 23.1.2017 19:30:11

                                        splávkař >> to bezesporu.Jen mne zajímá kolik může být někomu,kdo si myslí,že je tahle diskuze užitečná