Co se vám nelíbí na MRK.CZ ???

Asi je to příliš ale jde o nespokojenost protože je tu jistá CENZERA. A co se nelíbí vám ?
Autor diskuse: IchHabe - Profil , 21.1.2017 všeobecné - ostatní

Mám mazat co se netýká tématu? .....CO SE VÁM NELÍBÍ NA MRK.CZ ???

A) Ano 79%

B) Ne21%

C) je lepší udělit červenou kartu0%

Od 24.1.2017 hlasovalo 14 čtenářů.

Nsplávkař - Profil | Po 23.1.2017 19:19:00

medvěd >> Ale na statut moderního rybáře to stačí.

    Nmedvěd - Profil | Po 23.1.2017 19:17:48

    splávkař >> to je to nejmenší

      Nsplávkař - Profil | Po 23.1.2017 19:09:19

      medvěd >> Bude to mladá krev vychovaná k tomu, že naše nejvzácnější ryba je kapr 65+ .

        Nmedvěd - Profil | Po 23.1.2017 19:03:26

        IchHabe >> prosím,kolik je Ti roků.Já vím,že je to tajný,ale slibuju,že to nikomu neřeknu

          NMrknato - Profil | Po 23.1.2017 18:49:03

          IchHabe >> Tvůj problém s okounem na trojháku, je jen tvůj problém. Není to cenzura a ani žádná škoda, nebo přínos pro MRK. Cenzura vypadá jinak, ale to jednou taky možná pochopíš.

            N1Mara - Profil | Po 23.1.2017 18:48:41

            já 2 >> a há..... tak to pak jo.

              Njá 2 - Profil | Po 23.1.2017 18:48:08

              1Mara >> Aby to nevzal jako cenzuru, že si to nemůže napsat jak chce...

                N1Mara - Profil | Po 23.1.2017 18:46:00

                IchHabe >> jen se divím, že ti to admin s chybou pustil , mohl tě upozornit na chybu...........

                  NTEZAR - Profil | Po 23.1.2017 18:43:32

                  1Mara >> Něco jako pohlavní choroba...-)))))

                    NIchHabe - Profil | Po 23.1.2017 18:41:38

                    1Mara >> Cenzura. Psal jsem to v první části diskuse.

                      N1Mara - Profil | Po 23.1.2017 18:34:36

                      IchHabe >> Co je to CENZERA ?

                        NIchHabe - Profil | Po 23.1.2017 18:32:50

                        Martin M. >> Vypadá to že moje diskuse zaujala vedení Mrku a bude snad přínosem pro všechny :)

                          NMartin M. - Profil | Ne 22.1.2017 22:58:25

                          čičr >> napis prosim, co se pokousis vyhledat, pomuhu ti s navodem, jak na to.

                            Nčičr - Profil | Ne 22.1.2017 20:43:33

                            když jsem žadal vyhledat zboži nebo texst nikdy mi nebylo vyhoveno

                              Nžaba - Profil | Ne 22.1.2017 20:26:12

                              Jak je možné,že existují dvě stejné přezdívky ?

                                Nladan1303 - Profil | Ne 22.1.2017 20:24:29

                                IchHabe >> takových desater už bylo a ještě bude.i pivaři mají desatero a křesťané taky.poznal jsi to někdy?

                                  Njirisyky - Profil | Ne 22.1.2017 20:20:39

                                  MRK.cz je fajn, jen nekteri diskutujici jsou ....

                                    Nsplávkař - Profil | Ne 22.1.2017 19:35:15

                                    IchHabe >> Prosím, kvůli dětem, skutečným rybářům a hlavně kvůli rybám - přejmenuj to tvé desatero třeba desatero moderního (vymytého) kapraře!

                                      NIchHabe - Profil | Ne 22.1.2017 18:54:11

                                      ladan1303 >> ... a proč k ničemu? Tak třeba se někdo pobaví, někdo zamyslí a bude vědět že se může změnit a něco dělat jinak třeba líp! Je hodně lidí a zvláště dnes ta mládež které se rodiče nevěnují, učitelé jich nevychovají a pak nějaké řády a zákony jim nic neříkají natož desatera. Někdy si říkám jaký bych byl kdyby mě rodiče nedržely zkrátka. Umím se slušně chovat a mám problém někoho sprostě poslat do pi**. Tolik asi k tomu desateru.

                                        NIchHabe - Profil | Ne 22.1.2017 18:47:03

                                        nekut >> Jo, takovým já říkám už to NEHUL !!!