Co se vám nelíbí na MRK.CZ ???

Asi je to příliš ale jde o nespokojenost protože je tu jistá CENZERA. A co se nelíbí vám ?
Autor diskuse: IchHabe - Profil , 21.1.2017 všeobecné - ostatní

Mám mazat co se netýká tématu? .....CO SE VÁM NELÍBÍ NA MRK.CZ ???

A) Ano 79%

B) Ne21%

C) je lepší udělit červenou kartu0%

Od 24.1.2017 hlasovalo 14 čtenářů.

Bomber76 - Profil | So 21.1.2017 17:54:58

Mě se na Mrku nelíbí, že mi promrdá minimálně polovinu mobilních dat :o)))

    já 2 - Profil | So 21.1.2017 17:54:22

    kubsta >> Toho se bojím, cenzurován už jsem byl, ale tohle mě děsí, netrhaj se při tom zuby?

      alžběta - Profil | So 21.1.2017 17:53:50

      Využiji tohoto hodnotného vlákna...
      Mně se třeba nelíbí, že jsem nevyhrál ten kajak, i když jsem stejně jako výherce správně odpověděl na otázku. Toto je ta pravá diskriminace. Oba jsme vykonali stejnou práci, jen s tím rozdílem, že já za to nic nedostal.

        Willow - Profil | So 21.1.2017 17:53:46

        FRANK71 >> Asi nějaký cizý sýr,salám,chlast?.;-)))

          kubsta - Profil | So 21.1.2017 17:53:17

          já 2 >> mohlo by se mu to znelibit a pak nas ZCENZERUJE

            FRANK71 - Profil | So 21.1.2017 17:52:33

            já 2 >> Já myslel, že je to Cenzura. 😊😊😊Zřejmě to admin ani nečte, když to schvaluje.

              já 2 - Profil | So 21.1.2017 17:50:27

              FRANK71 >> Že Ti dá redku, když mu nebudeš notovat v jeho diskuzi

                FRANK71 - Profil | So 21.1.2017 17:49:13

                Co je to Cenzera?

                  kubsta - Profil | So 21.1.2017 17:48:48

                  Uplne zbytecny vlakno, kuli jednomu presunutymu obrazku

                    já 2 - Profil | So 21.1.2017 17:47:55

                    IchHabe - >> Proč taková otázka, vadí-li Ti to tu, JDI. Nevadí-li, zůstaň. Vadí-li Ti něco, dej podnětný návrh na zlepšení. Ale proč tohle?

                      xDanielS - Profil | So 21.1.2017 17:45:30

                      Třeba to, že MRK.CZ letos nebude na brněnském rybářském veletrhu a musím jet do Prahy, abych si podal ruku s MM :-D

                        TomCR - Profil | So 21.1.2017 17:45:19

                        Mně se na MRKu líbí. Jinak bych tu nebyl.

                          Šlapeto - Profil | So 21.1.2017 17:41:25

                          Martin M. >> tos' trošku přepísk :))))

                            Šlapeto - Profil | So 21.1.2017 17:40:57

                            Mě se zase nelíbí lidi, co si stěžují, že se jim tu nelíbí...

                              FRANK71 - Profil | So 21.1.2017 17:40:23

                              Škoda slov

                                tuzemak - Profil | So 21.1.2017 17:38:24

                                IchHabe - >> cenzura byla,je a bude,pokud někdo něco vlastní,může si stím dělat co chce...

                                  Piškothonza - Profil | So 21.1.2017 17:38:18

                                  anonymita různejch typů...většinou těch největších de billů...

                                    Martin M. - Profil | So 21.1.2017 17:37:02

                                    IchHabe - >> jo jestli myslis to rybarske desatero, ktere jsi dnes umistil do MujLov, kde to nema co delat, tak to jsem ti presunul do Plkarny.

                                      brach - Profil | So 21.1.2017 17:34:50

                                      Zbytečná anonymita - viď IchHabe!

                                        Martin M. - Profil | So 21.1.2017 17:32:18

                                        IchHabe - >> bud konkretni, at se da reagovat.