- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co se vám nelíbí na MRK.CZ ???
Mám mazat co se netýká tématu? .....CO SE VÁM NELÍBÍ NA MRK.CZ ???
A) Ano 79%
B) Ne21%
C) je lepší udělit červenou kartu0%
Od 24.1.2017 hlasovalo 14 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
13x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nbarbusna - Profil | Út 24.1.2017 18:36:10
NDiscobijec - Profil | Út 24.1.2017 18:29:11
NDiscobijec - Profil | Út 24.1.2017 18:25:46
Tahle diskuze má taky přínos : Někteří jedinci se zde pěkně vybarví a když se tě to dotkne, můžeš si zaškrtnout ignore :-) a máš pokoj.
Nbarbusna - Profil | Út 24.1.2017 18:22:59
Ale abych se držel tématu - MRK jako celek se mně líbí a proto jsem tu někdy tak často, že občas přemýšlím, zda je to zdravé. A co se mně nelíbí? Občasná neúcta mezi diskutujícími. A je jedno, zda se hulvátsky chová mladík k dědkovi nebo naopak. Častěji se setkávám s prvním případem...
NToM1977 - Profil | Út 24.1.2017 17:53:15
Plkarna - IchHabe - So 21.1.2017 20:29:14
Doporučuji tuto diskusi, snad si ji admin a jim podobní přečtou a zamyslí se... Přilož si polínko pod kotel. Diskuse : Co se vám nelíbí na MRK.CZ
Já nechcu být na tebe "zlej", ale já takové jednání, jako tu předvádíš bytostně nesnáším. Spousta lidí si myslí, že vše můžou, na vše mají nárok a právo a nikdo jim nemá právo říct: "toto nedělej!" apod. A když se jim něco takového stane, stěžují si na FB a jiných sociálních sítích, demonstrují a máchají červenými kartami a domáhají se svých smyšlených "práv. Někdy je to nutné a prospěšné. Ale toto není tento případ. Zde seš na území, které sice pomáháš tvořit svými příspěvky, ale nepatří ti. Jsou zde pravidla, která se ti nemusejí líbit, ale musíš je respektovat a pokud ne, přijde reakce. A pokud to nezkousneš, nikdo tě přece nenutí sem chodit.
Zcela upřímně říkám, že pokud by mi Martin něco smazal, první, co udělám je, že se mu omluvím. A pokud bych měl pocit, že jsem neudělal nic špatnýho, napsal bych mu soukromý dotaz, co bylo špatně. Rozhodně bych zde nezakládal takovéto diskuse.
Pochopitelně reagovat můžeš jak chceš, ale řekl bych, že kladně tu tvůj počinek zatím moc lidi nehodnotí...
Ndrvoštěp - Profil | Út 24.1.2017 17:40:26
Nmedvěd - Profil | Út 24.1.2017 17:31:56
NDědek - Profil | Út 24.1.2017 17:16:52
NMarczech - Profil | Út 24.1.2017 17:16:48
MRK.cz je výborným zdrojem informací/novinek atd.Něco se tu omílá dokola ae to už asi k tomu patří.
Ale pořád a ve Všech diskuzích se tu točí cca 20-40 lidí kteří nekomentují současnou diskusi, ale reagují na snad předloňské reakce jim podobných soukmenovců a přehadují se tu o Pí...ách. Ono je to asi jak v parlamentu máš svůj názor kterej by možná něco změnil ae 50 blbů kteří sou zvyklí do toho mlít svoje H...a ti ti tu tvou pravdu vyvrátí už jen z důvodu že se tu tech 50 zná mezi sebou a někoho kdo chce něco změnit mezi sebe nepustí ......... ( názor )
Pánové většina z vás už DÁVNO měla 18 + tkže když už se přehadujete kdo je chytřejší ( starší ) tk prosím založte PŘEHADOVACÍ DISKUZI, myslím že 95 % zaregistrovaným došlo že se tu dá něčeho dohledat/dočíst ale většina jsou SRA..KY
AŤ udělají tvůrci s webem cokoli ( upgrade ) ať bude sebelepší, stejně to zas zahnojí oněch 50 kusů hnojem.........
VŠEM které jsem potěšil ( bude jich málo ) i těm keré jsem přiměl k zamyšlení ( např. nad Inkontinencí ) bych chtěl popřát mnoho krásných úspěchů v nadcházející rybářské sezóně .........
Ndrvoštěp - Profil | Út 24.1.2017 17:12:10
Nsplávkař - Profil | Út 24.1.2017 16:49:11
Osobně mi je Raven tržnicí srovnatelnou kulturou prodeje se Sapou, prodavači sice mluví česky ale možná by bylo lepší, kdyby jim člověk nerozuměl. Tento názor nezměním ani když si pořídí nejlepší web planety.
NIchHabe - Profil | Út 24.1.2017 16:48:54
Nhraji - Profil | Út 24.1.2017 16:10:16
Tak si říkám, co jsi tím vlastně chtěl dokázat.
Nlikin - Profil | Út 24.1.2017 16:09:19
Bolest každé zájmové stránky jsou "diskutéři" , kteří komentují všechno a všude a píšou jen, aby něco psali...... S tím se ale nic dělat nedá.
Co bych já chtěl změnit, tak vzhled, už ani neznám nikoho, kdo by neměl 16:9 . Současná podoba je už trochu retro. Mobilní verze by se hodila také, tak ať se daří.
Nsven - Profil | Út 24.1.2017 16:05:54
NIchHabe - Profil | Út 24.1.2017 16:02:35
NBorek-kerob - Profil | Út 24.1.2017 16:00:48
Nsven - Profil | Út 24.1.2017 15:57:28
https://www.bike-forum.cz/profil/u/borek/kde-diskutuje
NMartin M. - Profil | Út 24.1.2017 15:53:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMartian - Profil | Út 24.1.2017 15:51:42
nechci v zadnem pripade delat zadnou reklamu ale zkus se prosim podivat prvne na toto (historie webu)
https://web.archive.org/web/20121017005612/http://www.raven-fishing.cz/
a pak na toto
https://www.raven-fishing.cz/
Ano, jedna se o e-shop, tady na mrku je tech kategorii a skupin daleko vice, neni to uplne objektivni srovnani s mrkem. Urcite se nasla hromada lidi, ktera byla s tim starym, na kery sou zvykly, uz za ty leta vi, jak kudy kam složitě lézt.... Novy web je super.
NBorek-kerob - Profil | Út 24.1.2017 15:50:35
NIchHabe - Profil | Út 24.1.2017 15:44:13
Zprávy rybářských firem. Tak nevím co jsem tenkrát zamýšlel asi aby rybáři diskutovaly nad novinkami a taky je tam boilies. Asi aby hodnotily produkt, jako takový.
Nhraji - Profil | Út 24.1.2017 15:35:32
Nsven - Profil | Út 24.1.2017 15:34:37
Mně se na MRKu líbí, jinak bych tu logicky nebyl.
Podle mého názoru, jde o fenomenální úkaz, mezi zájmovými weby.
Za cca devět let aktivních a cca jednoho observačního, jsem tu nasál přehršle nových informací a vědomostí a našel řadu virtuálních i fyzických přátel.
Sleduji i konkurenční rybářské stránky, tuzemské i zahraniční ale nic srovnatelného, zřejmě neexistuje a to ani v jiných zájmových oblastech. ... Klobouk dolů před tvůrci !
Proti vlezlé a agresivní reklamě mám nainstalovaný Adblock Plus.
MRK je jediný web, kde je vypnutý.
Jsem srozuměn s tím, že ho reklama živí a přeji mu, ať ho živí dobře a dlouho.
Navíc, zdejší reklama je tématická, tedy pro mě přijatelná a občas na nějaký banner kliknu.
Lidé tu jsou tací i onací, ostatně jako všude kolem nás.
Dnes mám MRK: "kdo s kým, o čem, pro koho" víceméně zmapovaný a tuším, co od koho čekat. Neřešitelné problémy nemám. S drtivou většinou kolegů vycházím v přátelském duchu.
Pokud se srazím s vysíračem, pošlu ho do prdele a je vyřešeno...
Řešení odhlášením, je minulostí......
Jak už jsem psal, mně se MRK líbí. :-)
NMartian - Profil | Út 24.1.2017 15:27:42
na druhou stranu - komentoval jsem navrh webu, vsichni se negativne ohradili, ze je to na hovno. ale ja vim, ze to na hovno neni a ze to smysl ma. ale presvedcit nekoho kdo ti rika ze "kazda zmena je spatna" je tezky...
NKocháč - Profil | Út 24.1.2017 15:17:56
NAnýzový dědek - Profil | Út 24.1.2017 15:16:07
A prosím tě přestaň už ze sebe dělat většího osla než jsi. Měl jsem tě za chytřejšího.
NKocháč - Profil | Út 24.1.2017 14:53:45
Nhraji - Profil | Út 24.1.2017 14:52:43
Nhraji - Profil | Út 24.1.2017 14:51:02
Zda kouřil nebo nekouřil pan Vlk nevím, o spouštěcím mechanismu vzniku jeho rakoviny nevím vůbec nic. Zda je to logické či ne, je v dané situaci bezvýznamné.
NMartian - Profil | Út 24.1.2017 14:48:23
NDrozďák - Profil | Út 24.1.2017 14:47:10
NDědek - Profil | Út 24.1.2017 14:46:16
jak poznávám, jsem na tom ještě hóóóóóódně dobře :-)))
NDrozďák - Profil | Út 24.1.2017 14:42:25
Tvl, pryč odsud, začíná to tady trošku zavánět.... :-)
NKocháč - Profil | Út 24.1.2017 14:40:12
NDědek - Profil | Út 24.1.2017 14:40:03
Nhraji - Profil | Út 24.1.2017 14:39:55
Já se snažím vidět v těch mladých sám sebe, také jsem býval hodně rychlý v úsudcích.
Jak člověk stárne, a kromě vlastních dětí se dostává i k dětem dětí, začíná ten život vidět jinak, hlavně to, co je důležité a co není.
Jen mě zajímá, co ty mladé vede k té negativní reakci na staré.
Obecně, co si o mě myslí někdo na MRKu mohu ovlivnit velmi málo, proto nemá cenu tomu věnovat ani krátkou myšlenku.
NAnýzový dědek - Profil | Út 24.1.2017 14:27:31
Tyto disky mají určitou kapacitu, což jistě víš.
NLudoO - Profil | Út 24.1.2017 14:13:32
NDrozďák - Profil | Út 24.1.2017 14:08:58
Nkakr - Profil | Út 24.1.2017 14:04:25
Zřejmě si ještě neuvědomují, že stáří je jediná možnost jak se dožít vysokého věku:-))
NKocháč - Profil | Út 24.1.2017 14:01:07
Nmedvěd - Profil | Út 24.1.2017 13:58:34
NDědek - Profil | Út 24.1.2017 13:55:43
NPedro1 - Profil | Út 24.1.2017 13:52:39
Který z nich to je?
https://www.google.cz/search?q=disc&biw=1366&bih=657&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwignJWv6drRAhUpAZoKHaKuAM0Q_AUIBigB
Nmedvěd - Profil | Út 24.1.2017 13:51:24
NDrozďák - Profil | Út 24.1.2017 13:48:32
NDědek - Profil | Út 24.1.2017 13:45:46
A Dědek, mi říkají mnohem dýl, než jsi ty na světě. Jsi ročník devadesát jedna, to i má první dcera. I podle ní vím, že v těch létech není na světě chytřejších....
NAnýzový dědek - Profil | Út 24.1.2017 13:41:39
Tvoje moudra jsou totiž na stejné úrovni asi jako exkrement na chodníku :-))
Ještě si dovolím malý Edit a to že ty budeš mít důchod tak jedině IN Memoriam :-))) Ty zemřeš potupnou smrtí někde u mašiny v 90 ti letech na noční.... :-)))
Ale nic ve zlém, taky se dočkáš dědkovského věku pokud udržíš moč a myšlenku :-)))
NKnapík - Profil | Út 24.1.2017 13:40:00
NDžoncek - Profil | Út 24.1.2017 13:36:45
Nsintrix - Profil | Út 24.1.2017 13:32:48
NDžoncek - Profil | Út 24.1.2017 13:31:01
NAnýzový dědek - Profil | Út 24.1.2017 13:26:37
NMatoK75 - Profil | Út 24.1.2017 13:03:38
Internetu holdujem, ale v mobile ho nemám a nie je na to ani dôvod. Niekto niečo chce? Sms alebo nech zavolá. Nemienim si každé 2 minúty sledovať WhatsApp, Viber, Messenger ani nič podobné. Takýmto spôsobom sa človek akurát tak zahltí nadmerným množstvom zbytočných informácií, čo môže byť až 70 - 80% z celkového množstva.
A čo takto konečne znovu začať komunikovať medzi sebou tak ako kedysi? Z očí do očí?
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NSpolek pozůstalých GFC110349
NKlub fanoušků Trabucco27531
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
NPerly MRKu ...!1171
NRybářsko-houbařské jádro .-)45002
NUdírny a uzení51139
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NDokumenty z přírody kolem vody624
Kde to žije - všechna témata
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
8:08NRybáři vs ochránci přirody 48
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...













