Co se vám nelíbí na MRK.CZ ???

Asi je to příliš ale jde o nespokojenost protože je tu jistá CENZERA. A co se nelíbí vám ?
Autor diskuse: IchHabe - Profil , 21.1.2017 všeobecné - ostatní

Mám mazat co se netýká tématu? .....CO SE VÁM NELÍBÍ NA MRK.CZ ???

A) Ano 79%

B) Ne21%

C) je lepší udělit červenou kartu0%

Od 24.1.2017 hlasovalo 14 čtenářů.

Nsplávkař - Profil | Út 24.1.2017 9:45:45

rybomil >> A za zbytečnou reklamu považuješ to, co je pro MRK, lidi na MRKu příjmově závislé, nad rámec minimální mzdy?

    NPedro1 - Profil | Út 24.1.2017 9:37:31

    Anýzový dědek >> Ty jsi hrozná plačka.Kdy se teda už definitivně odhlásíš,jak slibuješ už dlouho?

      Nrybomil - Profil | Út 24.1.2017 9:29:15

      V podstatě jako hraji.
      Chodil jsem na MRK od prvních chvil co jsem měl přístup ke kompu s internetem , skoro 4 roky sledoval jako nezaregistrovaný. Jo doby, kdy bylo třeba jen 15 příspěvků za celý den a vítali jsme každého kdo přišel byly průkopnicky krásné. Často chvíle, kdy někdo koho nikdy neuvidíš normál poradí, pomůže, vzájemnost funguje !

      Vážím si práce MM a RC i dalších kolem MRKu a vždy budu říkat, že mě MRK po mnoha stránkách vzdělal až změnil. Je to jeden z nejlépe fungujících zájmových webů.

      Co se mi na MRKu nelíbí ?

      Asi :
      1) šmejdi v bazaru.
      2) předpažky, focení pidirybek, krádeže fotek apod.
      3) videa egohoničů z lovu ryb v hájení, právě nasypaných memírových ryb a zacházení s nimi.
      4) některé zbytečné reklamy.

      MRk by se podle mě více zasadit o zvýšení ochrany potočáka a lipana, ve všech směrech, nejen omezení lovu, ale turbíny, průtoky, revitalizace toků, podmínky přirozené reporodukce atd., zejména tam, kde k tomu podmínky ještě jsou, nebo postupem času znovu být mohou.
      No a úhoř to je další samostatná smutná kapitola.

        NMartian - Profil | Út 24.1.2017 8:58:42

        sintrix >> nevím co si mam představit pod pojmem "IT problematika", to je v dnešní dobe celkem siroky pojem :-) nic ve zlem... ale prave mobilní verze webu se dělají kvůli tomu, aby jsi blechy nečetl :-) to je moje zkušenost s web designem... Já osobně bych to cele trosku preskladal, ale nemam žádnou analýzu, na co lidi klikaj apod. Ale urcite jsou na homepage odkazy které maji mensi miru prokliku a ty jde upozadit.

        Změna je život, změna je potřeba. Jenom se toho nebát :-)

          NSerjoža - Profil | Út 24.1.2017 8:45:44

          Danda05 >> To máš pravdu vždy když se někde změnilo to stary zajety(nevím jak to napsat asi program,neumím ty odbornosti),tak tam přestalo psát a zajímat se o to hodně lidí.Protože to bylo horší a složitější.Mě to funguje normálně a su uplné počitačové laik.Najít tu jde všechno ale musí se přijít na to jak.

            Nhraji - Profil | Út 24.1.2017 8:31:14

            Mně se MRK líbí. Pravda, v posledních letech mu věnuji méně a méně času, což je obecný trend u nás starších, řada mých kamarádů, se kterými jsme psali hodně, už sem ani nechodí, řada sice přijde, ale jen přečte, a raději nic nepíše. Změnila se celková "atmosféra" na MRKu, ale to není vina ani MM ani RC, prostě to tak přinesla doba.
            Rozumím tomu, že jsou zde nespokojení lidé, protože jim někdo přestěhoval debilní obrázek. Je to jejich právo. Můj názor je, že MM a RC jsou majiteli, a tudíž oni určují pravidla. Komu se pravidla nelíbí, má svobodné právo odejít. Tolik svobody se hned tak nevidí. A jistá "CENZURA" je potřeba, jinak by to tu byla anarchie.

              Nvenybit - Profil | Út 24.1.2017 8:27:36

              Asi se shodnem , že problém MRKu je spam. Dnes už jsou tu tisíce článků a témat. Na každé klíčové slovo vyskočí tisíc odkazů. Prakticky se tu už nedá nic najít. A pro nezkušeného rybáře je nemožné se probrat tou haldou dezinformací.

                NWillow - Profil | Út 24.1.2017 8:21:12

                Nelíbí se mi taková divná cenzura,zrovna když odesílám odpověď,spadne MRK a najednou jsem nepřihlášený.!!???Nebo to píše,že odesílám soubor větší než 8Mb.!!Divný,ale zrovna před chvilkou mě Mrk odhlásil,asi málo prohlížím reklamy.!!A možná tohle taky neprojde.

                  NDanda05 - Profil | Út 24.1.2017 7:54:44

                  Martian >> Ahoj, já teda čtu Mrk dost často z mobilu, a nemám s tím žádnej problém, dobře se to načítá a úplně v pohodě se dá číst i pohybovat v diskuzích. Takže já bych neměnil. Moje zkušenost je taková, že většina změn vede spíš k horšímu :))

                    Nsintrix - Profil | Út 24.1.2017 7:45:36

                    Martian >> Jsem starší generace. IT problematikou se živím. Ovšem nevidím rozumný důvod číst blechy z mobilu. A honit MRK zabrozený ve vodě. Pokud ovšem tobě vyhovuje tak proč ne. Pokud používáš platformu Android pak si nainstaluj prohlížeč Delphin . A máš MRK jako živý. Pravda, my starší nejsme imrvére přilepení k k mobilu, či tabletu. Máme rádi své pohodlí na práci i zábavu. :) Pro nás je mobil a tablet pouze nástroj, ne způsob života.

                      NPolčis - Profil | Út 24.1.2017 6:27:02

                      Martian >> Není to tady především o pobavení a rozhovoru s ostatními??
                      Tím že většina mladých holduje internetu trochu jinak z toho chceš udělat nějaký kosmický web? :-)

                        NMartian - Profil | Út 24.1.2017 6:16:44

                        Martin M. >> chápu presne tvůj postoj, uz i kvůli reakcim, které hned padly na můj příspěvek :-) ono se to da, ale chce to dobre vymyslet... Jinak když se koukám do karet borců, kteří mi na to reagovali, tak je to všechno podobná vekova kategorie (bez urážky pánové). Věřím ze ale "mladší" generace, která holduje internetu uz trochu jinak, tak by toto ocenila. Tak držím palec, ať se dílo podaří, jestli se podaří :-)

                          Nráky - Profil | Út 24.1.2017 6:04:41

                          Jsem nespokojen,chci více videí:)

                            Nladan1303 - Profil | Út 24.1.2017 5:48:11

                            ajaj,co je to za cizí slova? jestli to začne pučet v celým mrku tak mohu vystoupit z klubu

                              Nfheavy - Profil | Út 24.1.2017 4:48:29

                              Martian >> ja sem sice lezu z stromu,ale to tvoje old school je uplne mimo ,jsou tady i normalni lidi :-) )))

                                NMartin M. - Profil | Út 24.1.2017 0:46:00

                                Martian >> responzivita je otazkou, ja bych rad, ale vyznaji se v tom lidi jeste, kdyz jednou pujdou z mobilu, jednou z tabletu a jednou z pc a pokazde to bude jinak poskladane? Jde predevsim o navigacni casti.

                                  NMartin M. - Profil | Út 24.1.2017 0:43:18

                                  Martian >> souhlasim, je i v nasem zajmu web prekopat, ale je to velky kus prace. Pres "dotykace" sem vetsina lidi neleze, coz ale muze byt dusledek.

                                    Ncomputerfish - Profil | Út 24.1.2017 0:29:16

                                    Martian >> Jak to tak vidím, zatím si stěžuješ sám alespoň v této diskuzi. Takže ten poměr bude určitě jiný.

                                      NMartin M. - Profil | Po 23.1.2017 23:57:36

                                      IchHabe >> nevim o tom, ze bych ja takovou otazku zamital, mozna jiny admin - kazdopadne nemuze mit stejny nazev, jako jina rubrika.

                                        Nsumec 1950 - Profil | Po 23.1.2017 23:53:22

                                        Dobrá otázka.Rád odpovím.Že můžu dát do ignoru ty,co jsou pernametně nejchytřejší na všechno.Zatím jsem to ještě ale neudělal.