Jádro chilli žroutů

Otázka pro příznivce pálivých papriček a všeho s tím spojeného. Pište postřehy při klíčení, pěstování, stavění foliovníků, skleníků, receptů na různé pasty, chilli čokolády..... atd.... prostě vše s papričkama spojeného... ;-)
Autor diskuse: ondra-voj - Profil , 18.2.2016 všeobecné - ostatní

Proč vlastně pěstuji Chilli papričky ??? zkuste zahlasovat vám nejbližší odpověď :-))

A) jsem zahrádkář, a pár pálivých paprik na záhonu neuškodí10%

B) mám rád ostřejší jídla, a když je vlastní výpěstek mám z toho radost55%

C) je to můj vedlejší koníček krom mého hlavního koně - rybařiny3%

D) ačkoliv si to nepřipouštím, tak jsem vlastně na chilli již "závislý" :-) žeru to ke všemu22%

E) něco málo upotřebím něco rozdám po kamarádech9%

F) něco málo upotřebím a něco prodám2%

Od 10.2.2017 hlasovalo 206 čtenářů.

NMates PB - Profil | Po 9.8.2021 16:16:22

Až vám někdo bude tvrdit že jalapeňo v technické zralosti nepálí, tak ho pošlete do prdele. Ani nevím proč jsem to krájel bez rukavic🤔🙄🥴

    NVash - Profil | Po 9.8.2021 12:19:09

    nofish >> Já mám naštěstí skleník takže tam je to ok 😃

      Nnofish - Profil | Po 9.8.2021 8:21:38

      Vash >> trinidat perfume jsou nepalive, ale pritom vypadaji jak jedy. Chci je zavarit, jako dobrotu na dlouhe zimni vecery. Az dozraji, dam sem fotku.
      Ja to dal zbabele do foliaku a za barak. Sice to nezraje tak rychle, ale prezilo to bourky. Svagr o par metru dal ma pulku zahonu bez urodu, diky pocasi.

        NVash - Profil | Po 9.8.2021 7:30:00

        nofish >> Pokud si je kupoval jako nepálivé ok. Já zavařuju jalapeña. Jednou sem zavařil morugu, sněd skleničku a myslel, že zdechnu 🥵😆 Jinak vše rozemelu na pastu a zamrazim.
        Pěkně ti to roste. Mě se po venkovních dvakrát prošly kroupy a podle toho vypadají 😭

          Nnofish - Profil | Ne 8.8.2021 19:16:06

          Některé dělají radost jen tím jak vypadají :-)
          I divoka rajcata neco daji.

            Nnofish - Profil | So 7.8.2021 20:55:43

            Vash >> podobně vypadají i moje trinidat perfume a hádej, kolik mají SHU? :-) Nula... ale mám je schválně, chci to zavařit, do malých skleniček jako delikatesu :-)

              NVash - Profil | So 7.8.2021 19:35:06

              medvěd >> Od pohledu šimrají na jazyku 🥵👍

                NMates PB - Profil | So 7.8.2021 19:28:08

                medvěd >> uhh. Boží. Krásný plody 👍

                  Nmedvěd - Profil | So 7.8.2021 19:07:51

                  další pekelné barvičky

                    NMates PB - Profil | Pá 6.8.2021 18:43:30

                    medvěd >> pecka! 👍👌

                      NDarďas - Profil | Pá 6.8.2021 18:39:49

                      medvěd >> Šupa.👍

                        Nmedvěd - Profil | Pá 6.8.2021 18:25:04

                        barvičky

                          NVash - Profil | St 4.8.2021 13:14:37

                          Mates PB >> No ty kjávo 😮👍🤤

                            NMates PB - Profil | Út 3.8.2021 19:28:11

                            medvěd >> taky do nich šahnu.

                              Nmedvěd - Profil | Út 3.8.2021 19:22:26

                              Mates PB >> krásný kytky.Jalapena budu nakládat příští sobotu po návratu ze Slovinska

                                NMates PB - Profil | Út 3.8.2021 19:03:06

                                Polčis >> jj, psal. No uvidíme jak to dopadne.

                                  NPolčis - Profil | Út 3.8.2021 18:59:59

                                  Mates PB >> Nepsal jsi to ty, že letos bude slabý rok?:-))

                                    NMates PB - Profil | Út 3.8.2021 18:39:08

                                    Tak já zatím takhle.

                                      NMates PB - Profil | So 31.7.2021 19:08:47

                                      medvěd >> krásný wau👍

                                        Nmedvěd - Profil | So 31.7.2021 17:29:39

                                        7 pot apocalypse. Zítra jde do rajčatové omacky