Jádro chilli žroutů

Otázka pro příznivce pálivých papriček a všeho s tím spojeného. Pište postřehy při klíčení, pěstování, stavění foliovníků, skleníků, receptů na různé pasty, chilli čokolády..... atd.... prostě vše s papričkama spojeného... ;-)
Autor diskuse: ondra-voj - Profil , 18.2.2016 všeobecné - ostatní

Proč vlastně pěstuji Chilli papričky ??? zkuste zahlasovat vám nejbližší odpověď :-))

A) jsem zahrádkář, a pár pálivých paprik na záhonu neuškodí10%

B) mám rád ostřejší jídla, a když je vlastní výpěstek mám z toho radost55%

C) je to můj vedlejší koníček krom mého hlavního koně - rybařiny3%

D) ačkoliv si to nepřipouštím, tak jsem vlastně na chilli již "závislý" :-) žeru to ke všemu22%

E) něco málo upotřebím něco rozdám po kamarádech9%

F) něco málo upotřebím a něco prodám2%

Od 10.2.2017 hlasovalo 206 čtenářů.

NMates PB - Profil | So 31.7.2021 6:22:11

medvěd >> 👍

    Nmedvěd - Profil | Pá 30.7.2021 22:12:03

    Mates PB >> alee jo,na podzim to dám do skleníku.Sbírám i v říjnu i začátkem listopadu

      NMates PB - Profil | Pá 30.7.2021 20:46:13

      medvěd >> ty jo aby ti to dozrálo.

        NVash - Profil | Pá 30.7.2021 15:14:17

        medvěd >> To je provokace 😆 Mě se to naštěstí taky konečně rozjelo 🤘🥵 Tak snad něco bude

          Nmedvěd - Profil | Pá 30.7.2021 11:37:39

          sem tam koštuju

            NMates PB - Profil | Út 27.7.2021 6:11:55

            medvěd >> no panečku, to je materiálu. 👍

              Nmedvěd - Profil | Po 26.7.2021 22:12:15

              tahle dává

                NPolčis - Profil | So 17.7.2021 23:30:20

                nofish >> Já co teče vypiju,abych se sám nevyudil 😅

                  Nnofish - Profil | So 17.7.2021 23:07:28

                  Polčis >> Dam ti tekuty kour a mas to z uzenych :-)

                    NPolčis - Profil | So 17.7.2021 22:46:41

                    Zkoušel jste někdo dělat fermentovanou omáčku z pečených papriček?

                      NPolčis - Profil | So 17.7.2021 22:44:55

                      Kruan >> Díky ✌️

                        NPolčis - Profil | So 17.7.2021 22:43:53

                        🔥🔥

                          NKruan - Profil | So 17.7.2021 22:27:56

                          Polčis >> nadhera

                            NPolčis - Profil | So 17.7.2021 18:46:57

                            Jdu něco očesat a založit sríráču.

                              Nmedvěd - Profil | So 17.7.2021 18:36:54

                              Mates PB >> dík.Na tu hrůzu v květnu ,je to opravdu pěkné

                                Nmedvěd - Profil | So 17.7.2021 18:35:25

                                radost se na to dívat

                                  NMates PB - Profil | So 17.7.2021 18:28:20

                                  medvěd >> velmi pěkné, daří se ti to.☝👍🍺🍺

                                    Nnofish - Profil | So 17.7.2021 12:09:52

                                    medvěd >> takže prostě přidat vápník?
                                    Jinak tyhle jsou stejně nejhezčí.

                                      Nmedvěd - Profil | So 17.7.2021 12:05:50

                                      nofish >> přidávám vápník na list.Wuxal calcium.4x po 4 dnech pak přestávka 14 dnů a znovu.

                                        Nnofish - Profil | So 17.7.2021 12:00:12

                                        medvěd >> Mi to na tu letošní bídu roste taky. Ale dotaz na zkušenějšího. Opět začínají opadávat květy. Ne všechny, hlavně u habanera. Pořád si říkám, že je to normální, že ta kytka tolik květů neuživí, ale.... Čím to ještě může být? Moc mokro? Moc horko?