Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 918 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 26.6.2026 7:30:55

Nikdy jsem nebyl na zrzky, ale tahle by stala za průzkum

    NAsuanec - Profil | So 13.6.2026 17:57:19

    Bušák >> tady to pomrznulo všechno,zatracená práce 😥

      NAsuanec - Profil | So 13.6.2026 17:56:25

      Bušák >> ztracený případ,opravdu😂😂😂

        Ncomputerfish - Profil | So 13.6.2026 17:53:06

        Bušák >> máme úrodu konečně po dvou letech. Tak se křečkuje na horší časy.

          NBušák - Profil | So 13.6.2026 17:43:24

          computerfish >> krásný třešně, nám na statku 99 % pomrzly

            NBušák - Profil | So 13.6.2026 17:42:04

            Asuanec >> ten se dneska vožere že se večer posere

              Ncomputerfish - Profil | So 13.6.2026 17:41:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Balada o marmeládě a tisíci třešních.

                NBušák - Profil | So 13.6.2026 17:40:21

                Vash >> Ódin bude po tobě

                  NAsuanec - Profil | So 13.6.2026 17:38:33

                  drak+ >> mazej domu k rodině lumpe😂

                    Ndrvoštěp - Profil | So 13.6.2026 17:27:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    drak+ >> Tři hodiny jsme s Markem prokecali. Načipoval mi slintu a zkontroloval stav mých psů. Vše na 1* Prej kdyby byli všici jako já, tak chcípne hlady😂😂Za chvilku jdeme na Casanovské slavnosti.

                      NVash - Profil | So 13.6.2026 17:22:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Dohled 😤🤘🤣

                        Ndrak+ - Profil | So 13.6.2026 17:13:49

                        Bušák >> zábava teprve začne Hůůůů Hůůůů Hůůůů 😛

                          NChali_2012 - Profil | So 13.6.2026 17:09:04

                          plavan >> Ano

                            Nplavan - Profil | So 13.6.2026 16:47:01

                            Vash >> ty jsou lepší oloupané v kompotu než chlupaté čerstvé.

                              NBušák - Profil | So 13.6.2026 16:39:20

                              Na týden do pelechu bude dobrá

                                NBušák - Profil | So 13.6.2026 16:36:31

                                drak+ >> tak v 18 hodin ať jsi už doma, znáš se,víš co dovedeš. Doma pak můžeš ještě 1 plech dát

                                  NBušák - Profil | So 13.6.2026 16:31:20

                                  Tak jsem polknu půlku mé zatím nejoblíbenější zmzliny

                                    NVash - Profil | So 13.6.2026 16:21:59

                                    plavan >> Jediný co sem tam koupím v plechu sou broskve 👍😋🤘

                                      Nplavan - Profil | So 13.6.2026 16:09:43

                                      Chali_2012 >> ovoce v plechovce jsem si kupoval hlavně na ryby. Naházel jsem to do kufru auta, když to bylo ve slevě a na rybách si z toho ubíral. Mandarinky byly skoro strop, lepší byla jen hruška a nejlepší úplně bylo tenkrát liči. Ve slevě v Kauflandu v roce cca 2010 za dvacku, dneska stojí sedmdesát.
                                      Jinak v Česku se jede teď víc čerstvé ovoce. Kompotované jen na palačinky, do nepečených dortů s pudinkem atd.

                                        NVash - Profil | So 13.6.2026 16:01:17

                                        plavan >> Nejsem kolenovrt, ale nerad plejtvám s čímkoliv 😤🤘😉 Snažím se ze všeho vytěžit maximum 💪

                                          Ndrak+ - Profil | So 13.6.2026 15:39:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Svačina

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"