Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 918 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 26.6.2026 7:30:55

Nikdy jsem nebyl na zrzky, ale tahle by stala za průzkum

    NBušák - Profil | So 13.6.2026 20:56:04

    Asuanec >> moc tady nehouká tak bude asi v pořádku

      NHonza58 - Profil | So 13.6.2026 20:55:25

      Heykal >> 👍👍

        NBušák - Profil | So 13.6.2026 20:54:13

        Fotbal bude začínat. Škoda že ta Brazilie hraje v noci, ti budu chrápat

          NHeykal - Profil | So 13.6.2026 20:30:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Honza58 >> 🤘

            Ndrak+ - Profil | So 13.6.2026 20:29:17

            Bušák >> já v pohodě Vlado dorazí zítra

              Nplavan - Profil | So 13.6.2026 20:21:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Čermáči si udělali na verandě hnízdo jako každej rok.

                NHonza58 - Profil | So 13.6.2026 20:18:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                ČT art, teď:-)

                  Ncomputerfish - Profil | So 13.6.2026 20:13:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Začínám Bušákovat. Konečně.

                    NCalex - Profil | So 13.6.2026 20:11:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Ilja Muromec.:-)))))))))))))))))))))))) https://youtu.be/LUoKqBUrEtg?si=rob8V-bdDsOtZfve
                    Tonda a Vlaďa.:-))))))))
                    https://youtu.be/B5YpNT-QxzQ?si=-d3UXSMPP2NVbO-T

                      NAsuanec - Profil | So 13.6.2026 19:36:17

                      Bušák >> uvidíme jak mu zejtra bude😂

                        NAsuanec - Profil | So 13.6.2026 19:35:37

                        drak+ >> tak je to v pořádku.

                          Ncomputerfish - Profil | So 13.6.2026 19:11:56

                          plavan >> Jo dávám jí občas i místo povidel. Máš pravdu.

                            NBušák - Profil | So 13.6.2026 19:04:46

                            drak+ >> radile tak jak si na tom? A co Vlado? Už tam byl?

                              NBušák - Profil | So 13.6.2026 19:02:18

                              Asuanec >> jsem zvědavý na jablka, dochází kalvádos

                                NBušák - Profil | So 13.6.2026 19:01:31

                                Asuanec >> uvidíme jak dopadne radil

                                  NBušák - Profil | So 13.6.2026 19:00:24

                                  computerfish >> mi máme na statku několik stromů třešní ,bohužel všechny vysoký jako kráva. A tam ja opravdu už nepolezu jako za mlada. Tak když jsou otrhám jen pár kam dosáhnu. Máme i 1 mladý stromek chrupek, tak ten uz jsem zařízl aby moc do výšky nerostl. A na jedný plány třešní mám naroubovaný asi 4 druhy těch našich starých třešní. Letos už byla plná květů a pak to zmrzlo. Tak snad přístí rok

                                    Nplavan - Profil | So 13.6.2026 18:43:36

                                    computerfish >> do bílého jogurtu a na palčinky je třešňová marmeláda v topu. Ale už asi 4 roky nemáme třešeň, uschla a rozpůlila se.

                                      Ndrak+ - Profil | So 13.6.2026 18:32:28

                                      Asuanec >> mám dozor

                                        Ndrak+ - Profil | So 13.6.2026 18:32:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        drvoštěp >> tady vše cajk

                                          Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"