Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 918 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 26.6.2026 7:30:55

Nikdy jsem nebyl na zrzky, ale tahle by stala za průzkum

    Ndrak+ - Profil | So 13.6.2026 15:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Hůůů Hůůůů Hůůůů 😛

      NChali_2012 - Profil | So 13.6.2026 15:30:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      plavan >> 🍍 máme vždy doma

        Nplavan - Profil | So 13.6.2026 15:25:56

        Vash >> jinak jsem psal určitě několikrát , že se to musí vykrajovat do spirály, poprvé jsem to viděl u Petra Stupku v pořadu Prima vařečka na kraji devadesátek. A když vykrojíš kousek toho klínku třeba se třemi očky, tak potom ještě můžeš překrájet ten klínek, abys nevyhazoval všechnu vykrojenou dužninu. Ale to už musíš bejt kolenovrt jako já :-))))

          Nplavan - Profil | So 13.6.2026 15:24:28

          Chali_2012 >> psal jsem ti, že dneska mám volno, že na autobus kašlu, tak mne nečekej :-))))))

            Nplavan - Profil | So 13.6.2026 15:23:41

            Vash >> já před cca 5-ti měsící viděl takové udělátko, něco jako nebozízek, ten se našrouboval do očka a vyškublo se to. Stálo to asi tři stovky a nechtělo se mi to dávat, páč na ty dva ananasy na vánoce to nestálo za to. Netušil jsem, že tu rozpoutáš ananasové peklo a že budou stát měruňky, broskve,nektarinky šedesát korun za kilo, jahody 120 korun za kilo, jabka 40 korun atd. To pak pěknej ananas za páďo staví do jiného světla. A taky teď v létě jsou ty ananasy lepší. Kostarika, Peru apod. Žádná kovová příchuť jako z Číny a taky mi přijdou z karibiku ty plody vlepší zralosti než z Asie. O Vánocích je tenká linie mezi nezralým a shnilým ovocem.

              NChali_2012 - Profil | So 13.6.2026 15:22:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              plavan >>
              Dávám pivo u 🚍 zastávky Hürthstraße, pro případ tě by okolo zavítal pán řidič plavan 🏊 😁

                NBušák - Profil | So 13.6.2026 15:16:17

                plavan >> tak to někdy prubnu

                  NVash - Profil | So 13.6.2026 15:13:02

                  plavan >> A já to vykrajoval po jednom jak debil 🫣🤘🤣 Dík za tip na příště 👍

                    NBušák - Profil | So 13.6.2026 15:11:16

                    plavan >> tak ne. Nic se neděje

                      Nplavan - Profil | So 13.6.2026 15:02:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Bušák >> dělám to úplně přesně jako tento guru kuchař. Jen bych chtěl napsat, že s tím generálem u Stalingradu není v příbuzenském poměru :-)))))

                      https://www.youtube.com/watch?v=2kzKy9XLwiY

                        NPindˇa - Profil | So 13.6.2026 15:00:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        plavan >> Jj Solingen mám jen jeden na hraní. Böker Kalashnikov AK 74 Automatik

                          Nplavan - Profil | So 13.6.2026 14:50:41

                          Bušák >> nebudu točit půl hodiny práce, abych si k tomu kupoval stativ :-))))) Ani bys na to nekoukal a já bych se s tím půl dne pral, aby to prošlo celé přes YT a pak přes Mrk.

                            Nplavan - Profil | So 13.6.2026 14:48:23

                            Pindˇa >> přesně jak píšeš. To slovo Solingen se dost zprofanovalo, stejně jako slovo Seki. Můj bratr, když byl na školení v Německu, tak si tamkoupil sadu nožů s názvem Solingen, 5 kusů za dvě stofky českejch.

                              NBušák - Profil | So 13.6.2026 14:43:41

                              plavan >> každej jsme nějakej, jen to natoč

                                Nplavan - Profil | So 13.6.2026 14:32:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Bušák >> to nejde, pak by se ukázalo, že jsem ztloustnul, ledaže bych si vzal mačetu a předstíral, že je to loupací nůž :-)))))
                                Anebo bych natočil bratra, ten má o padesát kilo méně než já.
                                Tak jdu obědvat, to jsem si dal dneska načas. Ale perkelt na zítra už mám taky hotovej. Anebo na pondělí a zejtra bych udělal kuřecí plátky v limetkové marinádě.
                                Ale to jasanové prkýnko jsem si dneska užil. Je dost těžké, což znesnadňuje manipulaci, ale zase neuskakuje.

                                  NBušák - Profil | So 13.6.2026 13:49:04

                                  plavan >> mi bychom tě tady chtěli vidět v akci s nožem, klidně počkáme až bude ananas

                                    Nplavan - Profil | So 13.6.2026 13:25:33

                                    Bušák >> já nemám doma ten ananas. Teď jsem v zápřahu v kuchyni. Až to dodělám, nějaké video ti najdu na YT

                                      NBušák - Profil | So 13.6.2026 13:10:58

                                      MiPo >> přesně tak, někteří lidi si vezmou třeba 3 kila a pak doma čumí co koupili. To jsem zažil kolikrát když jsem dřel v Kauflandu na zelenině. Jak na to zákazníci nadávali

                                        NMiPo - Profil | So 13.6.2026 13:05:33

                                        Bušák >> jsou to hajzlové tj to samý když mají ceny například u rajče za 100 g např. 6,90

                                          NBušák - Profil | So 13.6.2026 13:03:41

                                          Chali_2012 >> v týdnu asi zavírám do cukrárny ZUZANA a něco zobnu

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"