Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 918 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 26.6.2026 7:30:55

Nikdy jsem nebyl na zrzky, ale tahle by stala za průzkum

    NBušák - Profil | So 13.6.2026 12:59:44

    plavan >> já si říkal že ta cena je divná, hned bych 3 - 4 kousky koupil a nechal si je doma dozrát kdyby stáli za hovno jako ten můj minulý

      NChali_2012 - Profil | So 13.6.2026 12:59:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Schoko dezert 🍰

        NMiPo - Profil | So 13.6.2026 12:57:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        plavan >> já to měl dnes jednoduchý, jsem doma sám samotu ký. Tak můžu vařit co mám rád a žena nejí a to jsou brambory s tvarohem a houbičkový kefír.

          NBušák - Profil | So 13.6.2026 12:56:57

          plavan >> nahraj video jak ten ananas komplet uděláš. Myslím že se všichni rádi mrkneme

            NPindˇa - Profil | So 13.6.2026 12:52:44

            plavan >> I nože ze Solingenu mohou odpovídat spíších levnější asijské produkci než tradiční německé kvalitě spojené s městem Solingen. Však víme 😁 třeba CS Solingen 😁

              NBušák - Profil | So 13.6.2026 12:52:10

              Mobil dobitý ba 100% . Zatím jen gaučing

                NHonza58 - Profil | So 13.6.2026 12:32:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tak jsem ukončil akci na samotě :-) Mladý už jsou někde ve vzduchu,čekat na ně nebudu:-))) Houby mi tam chybělo,rozhodně lepší výhledy než z bytovky:-)Včera se smečka asi rozhodla,že se budem loučit.U televize mi málem umačkali:-))))

                  NVash - Profil | So 13.6.2026 12:30:15

                  plavan >> Nonono mladej 🤨 očka sem vyřezal i když neé úplně fšecky 😝🤘🤣 Ten malej němčour je na to jak dělanej a i nabroušený 💪

                    NChali_2012 - Profil | So 13.6.2026 12:22:36

                    Dcera si objednala pizzu

                      NBulda 64 - Profil | So 13.6.2026 12:20:12

                      Bušák >>
                      👍

                        NChali_2012 - Profil | So 13.6.2026 12:12:46

                        plavan >> na kolo to není

                          NChali_2012 - Profil | So 13.6.2026 12:08:27

                          plavan >> 👌, takže budou karbanátky

                            Nplavan - Profil | So 13.6.2026 12:03:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Chali_2012 >> Mně nemusíš o nožích ze Solingenu dávat přednášku, já bych to mohl u vás vyučovat :-))))))) ten sekáček je z německé nerezofky, ale vyrobené v Číně. Stojí 4 x méně než z Německa. A má lepší rukojeť. Německé nože s dobrou ergonomickou rukojetí stojí majlant.

                              Nplavan - Profil | So 13.6.2026 12:01:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Bušák >> tak beru zpět, ty kurvy už mají na obrázku, že to je cena za kilo. Vymysleli novej trik, do ceny napíší 1 kus, ale do obrázku napíšou cena za kilogram.
                              !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                NChali_2012 - Profil | So 13.6.2026 11:57:56

                                plavan >> děkuji za report.

                                Solingen není jedna konkrétní značka, ale německé město celosvětově proslulé výrobou nejkvalitnějších nožů, nůžek a břitev. Označení „Solingen“ je zákonem chráněná geografická známka, která garantuje, že nůž byl vyroben, zpracován a dokončen přímo v tomto regionu podle přísných standardů kvality.

                                Město Solingen je od nás asi 30km

                                  Nplavan - Profil | So 13.6.2026 11:52:12

                                  Bušák >> vyber si takový, který bude žlutohnědý dole a nahoře půjde snadno vyškubnout prostřední lísteček z koruny. Posledně jsem měl strach, že bude shnilej, ale byl akorát. Jen si musíš dát práci s jeho očištěním. Seříznout čepici a spodek, postavit na prkýnko a ostrým nožem ořezat kůru, ne moc silnou. Pak spirálově po celém ananasu vyřezávat očka, ne to ojebat jako Michal :-)))))) Je to vopruz, ale nejhorší je seříznout kůru tak, až očka zmiznou. To si sundáš právě tu nejsladší vrstvu. Očištěný od oček ho zvrchu dolů rozřízneš do kříže na 4 díly a odřežeš ten tvrdej střed, kterej před vyhozením pocumláš a vycucneš z něj šťávu.
                                  Takovou tu ostrou chuť na jazyku asi to ovoce mít bude, letos se mi povedlo neostrej koupit jen jednou. Ale když je ostrej, tak je léčivej a vyhání oxidanty z těla, řádově víc než třeba ta chia semínka, která jsou většinou mrtvá. Celá Asie používá čerstvej ananas a zázvor jako vnitřní desinfekci. Protože nechlastaj. Tady se desinfikuje zevnitř něčím jiným :-))))))))))))))))
                                  Jak jsi minule psal, že je lepší kompot, tak si ten ananas zalej vodou s cukrem, dej si ho tam třetinu a budeš to mít jako kompot. Antioxidanty ti zůstanou, krevní cukr se ti zvýší a budeš šťastnej, ale...... víš jak

                                    Nplavan - Profil | So 13.6.2026 11:46:12

                                    Chali_2012 >> do práce dneska nejdu, musím vyprat sobě a mámě hodně prádla, páč jsem nejenom kuchtík, ale i pradlena :-)))))
                                    Čekal jsem s prádlem, až bude pěkně a budu moct sušit na zahradě, ale dneska už jem musel, jinak bych vybíral každej den nejčistší trenky ze špinavého prádla :-))))))
                                    Jinak plecko bylo famozní, i když zabalené vypadalo hnusně. Tak tak jsem vyřezal na dva karboše. Zbytek bude guláš nebo houbová omáčka, abych se opičil po Bohoušovi. Ten si ale do té houbofky určitě nedal tu hořčici Avokádo Delikates, ta tam je nejlepší ze všech, které jsem kdy zkoušel.
                                    Vytáhnul jsem dnes zanedbané jasanové prkýnko. Ten můj nejlacinější santoku nůž na něm řezal jak víno. Je pětkrát levnější než ti japončíci, ale použil jsem ho teprve podruhé od nabroušení. A platí, že dobře nabroušený levnější nůž předčí trochu tupější drahé nože. Jen ta jedovatost vydrží na noži tak tejden, pak už to není na šimrání v podbřišku :-)))))) Vytáhl jsem i sekáček na ty dva karboše. Mámě nevadí sekané maso, já ho mám mnohdy raději než mleté, ale zbytek rodiny to sekané maso nejí. Čínskej sekáček z německé nerezofky a ergonomickou plastovou rukojetí za osm stovek je super kauf.

                                      NAsuanec - Profil | So 13.6.2026 11:43:57

                                      Leďáček >> jasan,a v tašce houno😂😂😂

                                        NBušák - Profil | So 13.6.2026 11:42:13

                                        plavan >> půjdu asi za chvilku na špacír tak když tak 3 kousky vezmu. Poznáš nějak jednoduše že je ananas zralý?

                                          NBušák - Profil | So 13.6.2026 11:39:25

                                          Vash >> tam jsem koupil ten můj minulý, nebyl sladký, za mě určitě nezralý . Jak to sem všechno dováží nezralý podchlazený a navíc odpad ze západu je hrozný narazit na dobrý ovoce a zeleninu z dalekých krajů . U me to je loterie. Ja si dnes koupil neruňky v Lidlu. Jsou normálně nezralý, tvrdý. Nejraději bych jim je tam hodil na palici. Zkusím nechat jestli trochen dozrají

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"