Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 918 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 26.6.2026 7:30:55

Nikdy jsem nebyl na zrzky, ale tahle by stala za průzkum

    Nplavan - Profil | So 13.6.2026 11:35:55

    Bušák >> mají to tak v letáku. V Lidlu a v Penny mají za 35 korun kilogram, v Bille celej kus. V Albertu a v Tescu celej kus za 50. Ale taky tam v Bille může bejt prázdnej regál, znáš to. Jak je něco podezřele levnýho.

      NBušák - Profil | So 13.6.2026 11:33:13

      Pindˇa >> toho je velká škoda

        NBušák - Profil | So 13.6.2026 11:32:39

        Chali_2012 >> chtěl jsem dnes tajy na kolo, ale ráno pršelo a byl jsem línej. Udělej na výletě report

          NVash - Profil | So 13.6.2026 11:29:31

          Bušák >> Penny 👍😉🤘

            NChali_2012 - Profil | So 13.6.2026 11:26:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            plavan >> děkuji za report, dneska máš volno nebo pojedeš 🚍 odpoledne?
            Já jsem již po obědě, bylo to o jehněčím mase, zrovna piju druhý šálek čaje. Za chvíli půjdu s dcerou na procházku ještě nevím kam, ona to rozhodne, buď procházka jebo jízda na kole okolo jezera. Ještě se uvidí. A kde ten Visage?

              NBušák - Profil | So 13.6.2026 11:22:30

              Vash >> kde si ho koupil v BILLA? Já chci ananas sladký? Jinak jim na něj seru

                NVash - Profil | So 13.6.2026 11:17:46

                plavan >> Já musel 😉 ananas krásně kyselej a melou sladkého 😋 super kombinace 🤘🤣👍

                  NBušák - Profil | So 13.6.2026 11:13:34

                  plavan >> celej ananas za 35 ?

                    Nplavan - Profil | So 13.6.2026 11:10:47

                    Chali_2012 >> dneska jsem doma sám s mámou a ta říkala, že se mám na oběd vkašlat, tak jsem ještě nezačal. Kdybych to věděl včera, naoupil bych zelí a Vimixa nudle a udělal nudlovou čínu. Ale mám jedno velké vepřoplecko a docela dost kuřecích prsou. Možná udělám zase limetkovou marinádu a plátky z těch kuřízků. Trošku si zablbnu s nožema, uvidím jaké bude plecko. Možná z něho udělám oběd na zítra a odfrknu si. V noci se kouknu na Brazilce a budu ráno vorvanej jak borůvky.
                    Chtěl jse mvyužít na XinZuo slevu na nože plus osobní kupón. Tak dlouho jsem dával do košíku nože a jiné mazalven, až se mi ten kupon ztratil. Tak asi nekoupím nic. Akáciovej stojánek s nerezovou základnou za 15 stovek je super kauf, ale už mám stojánky dva.

                      NBušák - Profil | So 13.6.2026 11:09:59

                      Oběd. Houbová

                        Nplavan - Profil | So 13.6.2026 11:00:53

                        Vash >> netrap mně :-)))) za dva tejdny jdu na dia kontrolu a bude se posuzovat, jestli budu mít Ozempik zadarmo, jestli si ho jako zasloužím, takže jsem včera do Billy ani raději nešel, ananas za 35 korun velkej kus, to bych jich vzal pět :-))))) K tomu melouna, v Albertu zmrzlinu ve slevě .........

                          NVash - Profil | So 13.6.2026 10:53:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Trocha vitamínů 💪😋🤘

                            NBušák - Profil | So 13.6.2026 10:27:15

                            Asuanec >> je to tak. Jen že jsem šel pro pečivo . Normálně si teď kupuju dobrý rohlíky v hákovce v BILLA. Ty vydrží dobrý i 3 dny . Ale tam se mi nechtělo . Budu tam teď pomalu každý den příští tyden

                              NLeďáček - Profil | So 13.6.2026 10:23:41

                              Asuanec >> Je to stále , Péťo , pjéťo !

                                NChali_2012 - Profil | So 13.6.2026 10:17:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                - Kynuté těsto plněné zeleninou, sardinky.
                                - 🍓 Netto.
                                - 🚍 àla plavan "a kde pak je Vývařovna"?

                                  NAsuanec - Profil | So 13.6.2026 10:11:07

                                  Bušák >> co zo je dneska pětikilo,prd

                                    NBušák - Profil | So 13.6.2026 10:07:45

                                    Bulda 64 >> hodně pěkný a mňammm. Závidím

                                      NBušák - Profil | So 13.6.2026 10:06:57

                                      Asuanec >> já si šel pro nějaký pečivo vedle do Lídlu, a hned jsem tam nechal pětibábu. Je ale pravda že to všechno časem sežeru

                                        NBulda 64 - Profil | So 13.6.2026 9:46:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Sluníčko 🌞.. snídaně 😋😋😋

                                          Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"