Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 918 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 26.6.2026 7:30:55

Nikdy jsem nebyl na zrzky, ale tahle by stala za průzkum

    NAsuanec - Profil | So 13.6.2026 9:08:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Bušák >> tady na jihu je taky klid👍👍👍

      NBušák - Profil | So 13.6.2026 8:21:41

      Adolf s Rumíkem jsou furt spolu. Dvířka otevřený jen na focení . Zatím je nepouštím ven, až budou trochen ochočený

        NVash - Profil | So 13.6.2026 8:12:44

        Pindˇa >> Jasná věc 💪 hlavně sem ušetřil 6tis 👍🤣🤘

          NPindˇa - Profil | So 13.6.2026 8:03:16

          Vash >> To zmákneš. Pro sebe dělat je větší radost, jak pro druhé 👍

            NAsuanec - Profil | So 13.6.2026 7:59:21

            drak+ >> to bude dobrý, záležet pod šapitó a jedete dal😂

              NLeďáček - Profil | So 13.6.2026 7:54:05

              drak+ >> Neboj , bude fajn !

                NVash - Profil | So 13.6.2026 7:49:06

                Pindˇa >> Mě včera přišla brána 👍 je to slož si sám 🤣 prej práce ve dvou na 6h tak sem zvědavej 🤔🤘🤨

                  NBušák - Profil | So 13.6.2026 7:44:08

                  Video Thumbnail
                  Něco na tom MS je pěknýho

                    Ndrak+ - Profil | So 13.6.2026 7:36:51

                    Asuanec >> asuanec - 13.6.2026 7:33:09 >> jj a začalo chcát to je na píču

                      NAsuanec - Profil | So 13.6.2026 7:33:09

                      drak+ >> ale houno,vyklizim garaž.po orliku mě čekají nové vrata,podlaha a furt dokola.to znáš ne?

                        Ndrak+ - Profil | So 13.6.2026 7:30:06

                        Asuanec >> asuanec - 13.6.2026 7:29:11 >> jako že budeš mačkat plechy ? :--))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                          NAsuanec - Profil | So 13.6.2026 7:29:11

                          Vash >> jasan,volně.budu pokračovat v garáži.nekonečný příběh.

                            Ndrak+ - Profil | So 13.6.2026 7:28:48

                            Asuanec >> asuanec - 13.6.2026 7:27:41 >> depak nějak to návám poslední dobou

                              Ndrak+ - Profil | So 13.6.2026 7:28:06

                              Bušák >> bušák - 13.6.2026 7:21:06 >> včera sem dal 3 piva a taky nemám chuť

                                NAsuanec - Profil | So 13.6.2026 7:27:41

                                drak+ >> to zas bude,začinat takhle brzo😂

                                  NBušák - Profil | So 13.6.2026 7:26:45

                                  Pindˇa >> máš to moc pěkný

                                    NPindˇa - Profil | So 13.6.2026 7:25:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Pěkný víkend všem, tady po dešti, sluníčko se dere ven. Pokusím se poskládat bazmek od Gardeny na zavlažování rostlin před dovolenou, snad to bude fungovat, ale je to jak puzzle 😁

                                      NBušák - Profil | So 13.6.2026 7:21:06

                                      drak+ >> cejtím se nějaký unavený, nemám chuť ani na pivo a to je co říct. Žádný moribundus nemám ,asi tím počasím. Cejtím záda a teď mi bolí pres 2 měsíce ty ramena. Za chvilku je po 2 namažu mastičkou

                                        Ndrak+ - Profil | So 13.6.2026 7:20:12

                                        Bušák >> bušák - 13.6.2026 7:13:27 >> myslím že budu brzo doma sem dost zmordovanej za tejden

                                          NBušák - Profil | So 13.6.2026 7:13:27

                                          drak+ >> hlavně pozor na tu volnou zábavu . Znaš se, ještě není teplo aby si chrápal za plotem u sousedky

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"