Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod | MRK.cz

Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Njariss - Profil | Čt 11.6.2026 17:11:58

      NBušák - Profil | Čt 11.6.2026 17:09:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      U jednoho vesnickýho souseda, a jeho políčko . Tady od tud občas taky něco dostanu

        Njariss - Profil | Čt 11.6.2026 17:03:05

        drak+ >> k nasrání, vidím to den co den

          NPindˇa - Profil | Čt 11.6.2026 16:51:36

          visage >> 😁

            NPindˇa - Profil | Čt 11.6.2026 16:49:44

            dnes 55. narozeniny Ota Váňa! riffmastr, skladatelský mozek https://youtu.be/4ybLPVcwBdA?is=P5r_oLHPnc9HqXfe

              NPindˇa - Profil | Čt 11.6.2026 16:49:23

              visage >> 😁

                Ndatel na entou :-) - Profil | Čt 11.6.2026 16:49:01

                  Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 16:47:56

                    NBušák - Profil | Čt 11.6.2026 16:47:09

                    Byla chuť, dobrá plotice

                      NPindˇa - Profil | Čt 11.6.2026 16:43:17

                      Calex >> :-)))))))) to je strašný 😁

                        Ndrak+ - Profil | Čt 11.6.2026 16:40:55

                        Bušák >> ono se to podá :--)))))))))))))))))))

                          Ndrak+ - Profil | Čt 11.6.2026 16:39:33

                          jariss >> koukal jsem na mapy a nic nebylo dojedu tam a nehoda

                            NCalex - Profil | Čt 11.6.2026 16:36:29

                              Nplavan - Profil | Čt 11.6.2026 16:26:48

                              visage >> to teda nebyl. Já ke štěstí chlast nepotřebuju :-)))))))

                                NBušák - Profil | Čt 11.6.2026 16:22:00

                                visage >> a třeba by v autobuse lidem i zpíval do repráků

                                  Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 16:16:19

                                  plavan >> keby si dal 5 plechov , bol by si šťastnejší , tomu ver :-))))))))))))))))))))))))))))

                                    Njariss - Profil | Čt 11.6.2026 16:15:45

                                    Bušák >> jj, je to masakr.

                                      Nplavan - Profil | Čt 11.6.2026 16:02:44

                                      visage >> ja jsem šťastnej jenom v práci a bez chlastu, jen vodku z vodovodku. Takže mám dneska hezkej den :-))))))

                                        Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"