Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Bušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Vash - Profil | Čt 11.6.2026 19:44:21

    ŠUKI >> Na to nemá vjek 😤🤘😝

      Asuanec - Profil | Čt 11.6.2026 19:43:52

      Vash >> krása kámo👍👍👍

        ŠUKI - Profil | Čt 11.6.2026 19:43:04

        Vash >> Rum, taková blbá otázka 😂

          Vash - Profil | Čt 11.6.2026 19:41:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Prej co bude k večeři 🤔🤘🤣

            Bušák - Profil | Čt 11.6.2026 19:30:35

            drak+ >> haůůůuuuuu hauuuu hau

              drak+ - Profil | Čt 11.6.2026 18:27:59

              Bušák >> jedna dobrá rada a jeto

                Bušák - Profil | Čt 11.6.2026 18:25:11

                drak+ >> to mě taky napadlo

                  drak+ - Profil | Čt 11.6.2026 18:22:08

                  Bušák >> sy ktomu lehni :--)))))))))))))))))))

                    Asuanec - Profil | Čt 11.6.2026 18:19:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Bušák >> jdu se navečeřet a gaučing.hezký večeři chlapci😆

                      Bušák - Profil | Čt 11.6.2026 18:17:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Video Thumbnail
                      drak+ >> a ty nezlob, nebo na tebe pošlu klokana

                        Bušák - Profil | Čt 11.6.2026 18:15:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tahle kopaná studna 14 metrů hluboká se teď o prázdninách bude komplet renovovat . To zas bude tady horor. Asi nedostanu raději pekelnou nemoc. No ještě uvidím

                          Bušák - Profil | Čt 11.6.2026 18:11:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          drak+ >> on je vodníka Žabáka

                            Bušák - Profil | Čt 11.6.2026 18:10:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            drak+ >> radeji si zajdu na horní zahradu do pralesa ne lesní jahody . Jen nevydržím bejt ohnutý, tak vždycky jen zobnu. Tady jich je snad 2 kýble

                              Leďáček - Profil | Čt 11.6.2026 18:08:16

                              Asuanec >> Musíš být vorvaň !

                                drak+ - Profil | Čt 11.6.2026 17:32:00

                                Bušák >> namě nečeká ten je tvůj jenom tvůj. jájen můžu poradit

                                  Bušák - Profil | Čt 11.6.2026 17:29:22

                                  drak+ >> ten čeká na tebe. Já neměl náladu ani na vykotvičkovaní místa na chytání karasů obecných pro zájemce. Nechám to na příště

                                    Bušák - Profil | Čt 11.6.2026 17:26:55

                                    drak+ >> ten si zítra koupím u řezníka, + nějaký špekáčky a tláču

                                      drak+ - Profil | Čt 11.6.2026 17:24:13

                                      Bušák >> nenacpávejse RÁKOS ČEKA a není vedro na práci

                                        drak+ - Profil | Čt 11.6.2026 17:18:09

                                        Guthàj😛😛😛

                                          Chali_2012 - Profil | Čt 11.6.2026 17:17:59

                                          Barevné 🎨 kynuté těsto

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"