Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    NBušák - Profil | Čt 11.6.2026 15:54:17

    jariss >> já těmi tunely naštěstí jezdím minimálně. Oni jsou kolony i mimo. Třeba směr Jesenice, ráno dopoledne do Prahy. Odpoledne zase z Prahy. Kolem Benešova to je přímo katastrofa v tyhle hodiny

      Njariss - Profil | Čt 11.6.2026 15:45:55

      Bušák >> záleží na regulaci tunelů.
      Loni, když jsem se vracel z Dukovan, tak jsem minul poslední sjezd na Břežany a to co bych jel 10 minut domů, tak jsem jel hodinu a půl.
      Nějaký kokot s nadrozměrem vjel na protějším břehu do Lochkovského tunelu a než jej vyvedli složky z tubusu, tak to zavřeli komplet. Tam prostě není úniku.
      Asi zaplatil slušný flastr + výjezd složek.

        NBušák - Profil | Čt 11.6.2026 15:43:45

        visage >> přesně tak

          NBušák - Profil | Čt 11.6.2026 15:43:05

          jariss >> no uvidíme

            NBušák - Profil | Čt 11.6.2026 15:41:59

            visage >> dobře díky. Rád zobnu něco novýho. On si pojede pro kvásku tak to vezme

              Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 15:41:13

              Bušák >> jak plavan :-)))))))))))))))))))))))))))))))) Vůbec nepije. Život na hovno :-))))))))))))))))))

                Njariss - Profil | Čt 11.6.2026 15:39:38

                Bušák >> taky jsem nad úrodou přemýšlel, naštěstí to bylo krátké a velké jako hrách.
                Tak snad cajk

                  Njariss - Profil | Čt 11.6.2026 15:38:12

                  Bušák >> tak to jo, to jsem nevěděl.

                    NBušák - Profil | Čt 11.6.2026 15:37:54

                    drak+ >> takhle to máš teď z hákovky vždycky. Hrozný

                      NBušák - Profil | Čt 11.6.2026 15:36:29

                      jariss >> doufám že mi nezničili rajčátka

                        Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 15:36:24

                        jariss >> jo jedu přes Divišov .

                          NBušák - Profil | Čt 11.6.2026 15:35:33

                          jariss >> von.už nechodí vůbec do hospody, nebo jo ale jen na jídlo. Vůbec nepije. Život na hovno

                            Njariss - Profil | Čt 11.6.2026 15:35:17

                            visage >> to co jsem psal drakovi, tak to je ten prokletý úsek, jak jsi se ptal před pár dny.

                              Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 15:29:29

                              Bušák >> Bohoušu nechám Ti jedny škvarky a jeden pár klobásy u draka , už je to len na ňom kedy Ti ich dovezie , alebo si skočíš k nemu pre radu :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                Ndrak+ - Profil | Čt 11.6.2026 15:27:42

                                jariss >> už to pojede

                                  Njariss - Profil | Čt 11.6.2026 15:26:49

                                  drak+ >> vím, že tunely zase stojí
                                  Není rychlejší přes Točnou, než stát na okruhu?

                                    Ndrak+ - Profil | Čt 11.6.2026 15:25:42

                                    jariss >> koukám nato

                                      Ndrak+ - Profil | Čt 11.6.2026 15:24:54

                                      Bušák >> půl hodinka byla dobrá 😛 musím to natrénovat

                                        Njariss - Profil | Čt 11.6.2026 15:24:24

                                        Bušák >> hlásím déšť a drobné kroupy

                                          Njariss - Profil | Čt 11.6.2026 15:07:29

                                          Bušák >> já ho neviděl možná několik let

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"