Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Bušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Bušák - Profil | Čt 11.6.2026 15:03:50

    drak+ >> vsak já vím. Chrápáníčko. Hovno. Radit budeš nebo dřít za volantem

      drak+ - Profil | Čt 11.6.2026 14:55:29

      Bušák >> dáchánek VOLE

        Bušák - Profil | Čt 11.6.2026 14:52:19

        jariss >> jasan, byl tady už několikrát

          Bušák - Profil | Čt 11.6.2026 14:51:31

          drak+ >> kolem 3 písek, pak kolem 5 až 6 . Když nejdu dřít tak jdu ještě spát než se probudím

            Bušák - Profil | Čt 11.6.2026 14:48:47

            drak+ >> ty tam nemáš pořádat žádný dýchánek ale pořádně radit

              jariss - Profil | Čt 11.6.2026 14:35:44

              Bušák >> kdo přijel s Teslou, Mirek?

                drak+ - Profil | Čt 11.6.2026 14:32:06

                Bušák >> ve 4 vstanes

                  drak+ - Profil | Čt 11.6.2026 14:31:30

                  Bušák >> je po dachanku šéf se vrátil Hůůůů Hůůůů Hůůůů

                    carloz - Profil | Čt 11.6.2026 13:51:21

                    Uleželá ze včera..🙂

                      Bušák - Profil | Čt 11.6.2026 13:22:37

                      .

                        Bušák - Profil | Čt 11.6.2026 13:18:13

                        Asuanec >> něco ví určitě

                          Asuanec - Profil | Čt 11.6.2026 13:15:41

                          Bušák >> oni to dobře vědí,ho znaj😂

                            Bušák - Profil | Čt 11.6.2026 13:15:20

                            Ty nás hned jako první vyklepnou. V noci to neuvidím, to Bohoušek spí

                              Asuanec - Profil | Čt 11.6.2026 13:13:12

                              cechura09 >> pravda ale za námi by měl rozvoz bez 4kolky smolika,mě neděla problém uvarit prakticky cokoli na rybách,pizzu jen u holky v itálii,tam ji mají bomba👍

                                Calex - Profil | Čt 11.6.2026 13:09:36

                                Bušák >> Nene, mám to do Madety daleko.:-))))))

                                  cechura09 - Profil | Čt 11.6.2026 13:02:57

                                  Vzal jsem hůlky a stihl špacír mezi přeháňkama.
                                  Příjemných 17°. Paráda, cestou jsem potkal jen 2 holubinky

                                    Bušák - Profil | Čt 11.6.2026 12:59:21

                                    Knapík >> nic moc, předem děti vychytali kapry

                                      Bušák - Profil | Čt 11.6.2026 12:54:45

                                      plavan >> ráno 72 % cestou do Benešova. Pak 100 % v Tesle na výletu. Teď iz mám zase jen 89 %

                                        Chali_2012 - Profil | Čt 11.6.2026 12:53:21

                                        Jsem po obědě, teď dychánky

                                          Bušák - Profil | Čt 11.6.2026 12:51:52

                                          drak+ >> musíš hned od 1 šichty, aby věděli co mají od tebe teď očekavat

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"