Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    NBušák - Profil | Čt 11.6.2026 12:50:16

    Calex >> ty jsi byl cvaknout ten drakův výtvor?

      NBušák - Profil | Čt 11.6.2026 12:48:13

      visage >> docela se těším, kdo mi je přiveze? Jestli drak tak mám hovno. Ten všechno přece sežere na tajňáka

        Ncechura09 - Profil | Čt 11.6.2026 12:48:04

        Asuanec >> dnes je výhoda, že ti rozvoz přiveze pizzu až k vodě :)

          NBušák - Profil | Čt 11.6.2026 12:45:50

          kolotuk >> ne je rozbitá

            NKnapík - Profil | Čt 11.6.2026 12:45:24

            Bušák >> nádrž byla bez ryb nebo tam něco žilo ?

              NCalex - Profil | Čt 11.6.2026 12:40:43

              plavan >> Jojo, stavil jsem se tam jen pro plnotuk v krabici, jsem se tam moc nezdržoval...U nás na vsi se už pracuje na stavebním povolení pro Tesco, mělo by na Vánoce stát. Dojedu tam pak na kole, počítá se s tím že se na konec obce protáhne kvůli tomu i trolejbus....

                NBušák - Profil | Čt 11.6.2026 12:39:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Ráno jsem byl v Benešově pro pečivo atd. Pak jsme s Pavlem vypustili místní hasičskou nádrž. Bude se dělat nová hráz. Pak přijel kámoš tak jsem se zase projel Teslou a dobil pořádně mobil . Dnes bych měl vydržet. Teď jsem si nařezal mladý kopřivy, začalo ale chcat tak budu sušit později

                  Ndrak+ - Profil | Čt 11.6.2026 12:35:48

                  Asuanec >> ono to zneho iu rákosu vyprchá 🤣 hu hu Hůůůů

                    Nplavan - Profil | Čt 11.6.2026 12:35:38

                    Calex >> v Albertu myslím za 24

                      NCalex - Profil | Čt 11.6.2026 12:34:33

                      plavan >> To jde, než se s tím patlat.....Teď jsem na ledvinky vytáhnul nejostřejší nůž co mám, hotovo hned, je to znát...

                        NAsuanec - Profil | Čt 11.6.2026 12:32:02

                        drak+ >> tohle sežrat tak se dva dní nehnu velebnosti 😂

                          Nplavan - Profil | Čt 11.6.2026 12:31:42

                          cechura09 >> klasického japonce Juro ne, páč je z uhlíkovky a musíš se o něj hodně starat. Uřízneš citron, omejt, usušit, naolejovat. Mám tři japonce s nerezofkou a to mi zatím stačí. Trochu jsem dumal nad jedním Delingerem Cocobolo M390, ale to je taky číňan, i když nepřiznanej. Mám v merku toho číňana o tvrdosti 67 HRC na XinZuo, ale ten musím prvně probrat s rodinným brusičem, abych si tím nepřidělal starosti navíc. Na fotce ti tři japončíci, od vrchu Kai Magoroku Seki, Myiabi MCT 6000 a Kai Tim Malzer 1702.
                          Ten vrchní nůž z kompozitu je úplná špička, ostrej jak žiletka a lehoučkej na to, že je to 21cm dlouhá čepel. V základní ceně skoro desítka. Ve slevě za sedmičku a já ho sehnal v Mironetu ve výprodeji za 3.500,- To se nedalo polknout jen tak :-)))))

                            Ndrak+ - Profil | Čt 11.6.2026 12:30:35

                            Asuanec >> pro dvě vesnice 🤣

                              NAsuanec - Profil | Čt 11.6.2026 12:29:36

                              drak+ >> zbytky pro celou somálsku vesnici😂

                                NAsuanec - Profil | Čt 11.6.2026 12:28:52

                                plavan >> jasan bude bábovku a možná štrůdl.

                                  Nplavan - Profil | Čt 11.6.2026 12:25:46

                                  Bušák >> už jsi nabil mobil v autě ?

                                    Ncechura09 - Profil | Čt 11.6.2026 12:25:04

                                    plavan >> co nějakýho japonce??
                                    Ceny se unést dají

                                    https://shop.japanese-food-craftsman.com/

                                      Ndrak+ - Profil | Čt 11.6.2026 12:23:03

                                      Bušák >> chceš prasknout ty zbytku,😛

                                        NMiPo - Profil | Čt 11.6.2026 12:17:50

                                        plavan >> sladké už dostal ráno za nástěnku.
                                        Kontrola u lékařů Příbram a tak dnes vaří oběd nějaký Šón, půlku si vezeme domu v krabičkách. Porce jako hrom

                                          NBušák - Profil | Čt 11.6.2026 12:15:33

                                          Dojíždím zbytky

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"