Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 916 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Ndrak+ - Profil | Čt 11.6.2026 12:12:25

    plavan >> ještě tu sedačku nenápadně dostat o 3 patra níž 😁pak budu spokojenej

      Nplavan - Profil | Čt 11.6.2026 12:06:38

      Calex >> v Penny listové rozválené těsto 275g za dvacku

        Nplavan - Profil | Čt 11.6.2026 12:04:16

        drak+ >> no vidíš jakti to svědčí

          Nplavan - Profil | Čt 11.6.2026 12:03:51

          Asuanec >> něco sladkého ti paní taky dá sebou, abys byl jak Vladko, že jo ? Vlado jede tučný, sladký a ještě chlast :-)))))))

            Ndrak+ - Profil | Čt 11.6.2026 12:01:43

            Oběd

              Ndrak+ - Profil | Čt 11.6.2026 11:56:12

              visage >> sou to samé ing. Bože můj. Jdu na řízek 😁

                NCalex - Profil | Čt 11.6.2026 11:53:57

                Vash >> 👍 Tady zatím jen kulajda....Jdu čistit ledvinky, pakárna.....

                  Njariss - Profil | Čt 11.6.2026 11:49:07

                  Asuanec >> @Calex Akce v Tesco

                    Nretrívr - Profil | Čt 11.6.2026 11:49:01

                    ---

                      NAsuanec - Profil | Čt 11.6.2026 11:41:19

                      Calex >> nikde nic pořadnýho není😁

                        NCalex - Profil | Čt 11.6.2026 11:27:35

                        Asuanec >> Zdarec, právě jsem se vrátil.:-)))))))))))))

                          NChali_2012 - Profil | Čt 11.6.2026 11:24:07

                          Vash >> Dobré zažíváni, a to bych si dal taky 🥟 👌

                            NAsuanec - Profil | Čt 11.6.2026 11:04:52

                            plavan >> koupil jsem 3 celý,jedu na ryby na 14dni tak se bude grilovat,řízky a jiné čuňárny😂
                            Včera 4kilo bůčku v kaufubudu žít zdravě jako vlado😂😂,80 kaček bez kostí.

                              NVash - Profil | Čt 11.6.2026 10:53:38

                              Chali_2012 >> Děkuji 👍 tady lázeňské na paprice 😤🤘😋 Doba přípravy 7minut 🤣

                                Nplavan - Profil | Čt 11.6.2026 10:40:36

                                Asuanec >> taky mi došla před chvílí slušná výplata a od včera mám nějaké kupony na Xin Zuo. To je peklo, už jse začal vybírat dvacátej a jednadvacátej nůž :-((((((((((

                                  Nplavan - Profil | Čt 11.6.2026 10:37:44

                                  Asuanec >> děkuji, už je od včera doma v mrazáku, ještě koupím tři dneska nebo zítra :-)))) Horší je zmrzlina Carte d Ór Velvety Vanilla za 90 a 9 bodů na další nákup. Ještěže nemáme v práci v ledničce mrazáček a musel bych žebrat na vrátnici o úschovu, jinak jsem včera podlehl :-))))) Na tu krkovici taky bylo 7 plus bodů.
                                  Od včera studuju marinády na krknu, musím koupit limety, citrony, hořčice apod. I když bratr koupil v pondělí kuře na víkend, páč má poslední tejden než vypukne dravčí sezona, tak si myslím, že v neděli budu mít volno v kuchyni. Pak v sezoně už tolik chtít vařit nebude :-)))))

                                    Nvisage - Profil | Čt 11.6.2026 10:31:34

                                    drak+ >> kdybys jim udělal takouhle nástenku by čučeli :-))))))))))))))))))))))))))))))))

                                      NAsuanec - Profil | Čt 11.6.2026 10:30:40

                                      plavan >> krkovice bez kostí albert 79vocí👍👍

                                        NChali_2012 - Profil | Čt 11.6.2026 10:20:24

                                        plavan >> dostávám hlad, musím vydržet až mi padla 12hod

                                          NChali_2012 - Profil | Čt 11.6.2026 10:18:43

                                          plavan >> zklamal bohužel

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"