Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 916 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Ndrak+ - Profil | Ne 7.6.2026 8:22:31

    Bušák >> dneska je neděle tak se neleje

      Nvisage - Profil | Ne 7.6.2026 8:21:18

      drak+ >> tak kdo má dnes ten svátek rybolovče ??? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

        NPindˇa - Profil | Ne 7.6.2026 8:20:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        cechura09 >> Dik dnes se jedem podívat sem, to mám 7km

          NPindˇa - Profil | Ne 7.6.2026 8:18:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Pěknou neděli všem

            NVash - Profil | Ne 7.6.2026 8:07:54

            Bušák >> Já dal jen jeden 😉 budu pojídat během dne 😋🤘😤

              NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 8:01:56

              Vash >> já si dal 2 Davelský špekáčky. Teď iz kávička, čaj. Uvidím jedlo bude chuť na plech

                Ndrak+ - Profil | Ne 7.6.2026 8:01:07

                visage >> se posereš nebo PRASKNEŠ 🤣

                  NVash - Profil | Ne 7.6.2026 8:00:39

                  visage >> Nejsem si jistej jak by to tu dopadlo 🤨 Freya je kat killer 🫣🤘😉

                    NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 8:00:08

                    jariss >> i to se počítá

                      Nvisage - Profil | Ne 7.6.2026 8:00:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Vash >> ja som dal diétne raňajky 🤣🤣🤣👍

                        NAsuanec - Profil | Ne 7.6.2026 7:59:06

                        Vash >> malinkej,on si chce hrát 👍
                        Zdarec z jihu na jih👍

                          Nvisage - Profil | Ne 7.6.2026 7:58:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Vash >> toto tým dvom pusti :-)))))))))))
                          https://www.youtube.com/shorts/QareQn-8s18

                            NVash - Profil | Ne 7.6.2026 7:56:21

                            Asuanec >> Tady kolem půlnoci 👍😉🤘 Twl musel sem utéct kočkodanovi 🫣 Na čele škrábance pod okem a na uchu 😫 Nějakej vostrej po ránu 🤣

                              NAsuanec - Profil | Ne 7.6.2026 7:49:04

                              Leďáček >> zas začíná palivec,včera večer krásná bouřka,alespoň se nemuselo zalivat😂

                                NLeďáček - Profil | Ne 7.6.2026 7:41:28

                                Asuanec >> Tobje také ! Už to začíná lézt nahoru !

                                  NLeďáček - Profil | Ne 7.6.2026 7:39:59

                                  jariss >> Jj , hezky sprchlo a spinkalo se eňo ňuňo !

                                    NAsuanec - Profil | Ne 7.6.2026 7:38:39

                                    Dobré ráno z jihu přeji a pěknou neděli chlapci 👍

                                      NVash - Profil | Ne 7.6.2026 7:16:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Brýtro vespolek 😉🤘😤 něco k snídani 😋

                                        Njariss - Profil | Ne 7.6.2026 6:55:50

                                        Bušák >> měřák ukázal 2l/m2.

                                        Razím na cesty

                                          Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"