Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 916 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Bušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    visage - Profil | Ne 7.6.2026 10:41:49

    drak+ >> jo a číhání taky :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

      drak+ - Profil | Ne 7.6.2026 10:14:56

      Asuanec >> žádnej šok nebude jdu radit to mě jde 🤪

        drak+ - Profil | Ne 7.6.2026 10:14:02

        Asuanec >> lovíme do 14 hodin pomalu balím

          drak+ - Profil | Ne 7.6.2026 10:13:16

          Bušák >> Hůůůů Hůůůů Hůůůů

            Bušák - Profil | Ne 7.6.2026 10:08:14

            Asuanec >> jsem na něj zvědavej,jestli to dá. Budeme držet palce

              Asuanec - Profil | Ne 7.6.2026 9:54:47

              Bušák >> ježiši kriste,že si nedá chvilku klid.zejtra do hákovky,to bude šok😂

                Bušák - Profil | Ne 7.6.2026 9:37:44

                Asuanec >> ten se už třese aby byl doma. Aby mohl pořádně propláchnout

                  Bulda 64 - Profil | Ne 7.6.2026 9:31:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Včera práce do tmy, dneska volně, jen dodělávky ;)
                  Pěkná neděle

                    Bušák - Profil | Ne 7.6.2026 9:27:41

                    Byl jsem podobat Mikeše nejméně týden ho pravděpodobně neuvidím

                      Asuanec - Profil | Ne 7.6.2026 9:27:18

                      drak+ >> buď zdráv mrakoto,už jedeš domů?

                        Bušák - Profil | Ne 7.6.2026 9:26:45

                        drak+ >> hlásit musíš, poroučet ne. To by tě jinak duch okamžitě strestal

                          drak+ - Profil | Ne 7.6.2026 9:07:37

                          Bušák >> nic ti nehlasim

                            Vash - Profil | Ne 7.6.2026 8:54:07

                            ŠUKI >> I to proběhlo 😉🤘😤

                              ŠUKI - Profil | Ne 7.6.2026 8:53:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Vash >> Ty jsi ale kanec 🤭

                              Nedělní ráno musí být takhle 🤗

                                Bušák - Profil | Ne 7.6.2026 8:42:01

                                drak+ >> nikdo mi nebude diktovat kdy a co . Hlásím 1 tam je

                                  drak+ - Profil | Ne 7.6.2026 8:28:19

                                  visage >> netřeba to pak zdržuje

                                    visage - Profil | Ne 7.6.2026 8:26:03

                                    drak+ >> té mulatce :-)))))))))))))))))))))))))))))

                                      drak+ - Profil | Ne 7.6.2026 8:25:27

                                      visage >> co nahoře

                                        visage - Profil | Ne 7.6.2026 8:24:00

                                        drak+ >> tý nahořě by se hodili , viď že jo :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                          drak+ - Profil | Ne 7.6.2026 8:23:17

                                          visage >> Iveta a Slavoj

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"