Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Ndrak+ - Profil | Ne 7.6.2026 6:41:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    visage >> není čas jedna lepší

      NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 6:27:40

      Tak já ta chvílku vyrážím dřít

        NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 6:27:00

        jariss >> byl jsem fajn vyspaný ,a to jsem se probudil dřív

          Njariss - Profil | Ne 7.6.2026 6:26:01

          visage >> u nás má být jen +24

            NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 6:25:43

            visage >> tady by takový vedro bejt nemělo. Ale stejně dávám do čističky vzduchu v hákovce 2 x za šichtu led. To samí doma

              Njariss - Profil | Ne 7.6.2026 6:24:55

              Bušák >> muselo pršet nějak nad ránem, krásně se spalo.

                Nvisage - Profil | Ne 7.6.2026 6:23:47

                jariss >> v LV +13°C jasno , dnes sa to má pohybovať do +26°C , má byť jasno celý deň .

                  NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 6:23:23

                  .

                    Nvisage - Profil | Ne 7.6.2026 6:20:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Bušák >> kafíčko ☕ hotofson 😉👍 + jahodová bublanina 🍓👍

                      NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 6:20:39

                      visage >> já už to nezvládám, raději méně a na pohodu

                        NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 6:19:11

                        jariss >> koukal jsem ,bylo mokro ale vůbec jsem deštík nezaregistroval v noci

                          Nvisage - Profil | Ne 7.6.2026 6:18:51

                          Bušák >> jj , tři dni naložení v lihu :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                            NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 6:17:49

                            visage >> asi se tam řádně všichni upravili

                              Nvisage - Profil | Ne 7.6.2026 6:10:42

                              Bušák >> ten drak na to úplne mrdá :-))))))))))))))))))))))))))) ani neviem , kto má dnes u vás sviatok :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                Njariss - Profil | Ne 7.6.2026 6:05:16

                                Zdar vespolek 🖐️

                                +14°C, po nočním dešti se klube punťa, drobný větřík

                                  Nvisage - Profil | Ne 7.6.2026 5:56:09

                                  ... bré nedeľné ráno všetkým 🥱, hlavne tým lovcom 🐟

                                    NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 5:36:19

                                    Tak ještě dnes hákovka a 7 dní volno,nějak dřív jsem vzhůru

                                      NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 5:34:24

                                      Pěkný den chásko rybářská

                                        Nkečemot - Profil | Ne 7.6.2026 0:53:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dobrou , kojenecká voda na noc, kdyby byla žízeň 🍸

                                          Nkečemot - Profil | Ne 7.6.2026 0:17:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Ráno jdu lovit škůdce! 😃😃😃😃😃😃🐹🐹

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"