Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Nkečemot - Profil | Ne 7.6.2026 0:15:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Ahoj zdraví JM. Přeju dobrou noc. Ráno bude rosa. Tak sem mosel nainpregnovat obuv 😀😀 dnes byl krásný den! A na to si připijem!

      Nvisage - Profil | Ne 7.6.2026 0:04:13

      no je po polnoci malo by sa ísť do duchien :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

        NLeďáček - Profil | So 6.6.2026 22:59:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dnes bylo ve stínu fajn !

          NBušák - Profil | So 6.6.2026 22:52:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Haůůůuuuuu hauuuu hau. Proběhlo . Drak na to sere. Dobrou s kobrou

            Nvisage - Profil | So 6.6.2026 22:51:47

            Bušák >> keď som hladný jem :-)))))))))))))))

              NBušák - Profil | So 6.6.2026 22:32:31

              visage >> já teď večeřím kolem 17 hodiny, pak už většinou nic. Hlad nemám, jen chuť a oči

                NBušák - Profil | So 6.6.2026 22:30:20

                Bulda 64 >> ono těch holot bude určitě víc,ale o nich jsem nevěděl

                  Nvisage - Profil | So 6.6.2026 22:14:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Bušák >> neskorá večera chlepičky 🙄😉🤣🤣🤣

                    NBulda 64 - Profil | So 6.6.2026 22:09:45

                    Bušák >>
                    .. Tys byl divoch 😃

                      NBušák - Profil | So 6.6.2026 22:03:48

                      Bulda 64 >> jasan a rozumím

                        NBušák - Profil | So 6.6.2026 22:01:46

                        Asuanec >> byl jsem hrozně mladej, 1 se narodila a mě nebylo ještě 16 . Druhá když mi bylo 17 . A každá s jinou holkou. Měl bych mládí úplně v prdeli . Tak se holky provdaly. Jednu tu první si vzal můj starší kámoš. Toho co si vzal tu druhou jsem nikdy neviděl. Oni si je napsali na sebe. Tak jsem ani neplatil alíky

                          NŠUKI - Profil | So 6.6.2026 21:47:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Vash >> Něco pro tebe …🤗

                            NBulda 64 - Profil | So 6.6.2026 21:40:07

                            Bušák >>
                            No, nuda není ;)))

                              NHeykal - Profil | So 6.6.2026 21:39:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              A Requiem for the Prince of Darkness 🤘 https://youtu.be/EN5PiLycfzU?list=RDEN5PiLycfzU

                                Ncechura09 - Profil | So 6.6.2026 21:39:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Heykal >> V těch deštích jsem sjížděl toto....
                                https://youtu.be/VrbgbL-iIOY?is=m6rH2AuinGAGonda

                                  NAsuanec - Profil | So 6.6.2026 21:31:10

                                  Bušák >> škoda Bohouši,velká škoda.ale někdy se to takhle posere kámo.

                                    NAsuanec - Profil | So 6.6.2026 21:29:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Oslava se vydařila,beru kocoura a jdu do peří,dobrou noc chlapci.

                                      NCalex - Profil | So 6.6.2026 21:19:37

                                      computerfish >> Co vím tak v Chebu bylo těch kasáren víc. Párkrát jsem byl jako zobák během výcviku u červenejch baretů, měli tam trenažéry na seskok s padákem..Pamatuju si jen ten barák a to cvičiště, kde to přesně bylo bych už asi nedal......

                                        Ncomputerfish - Profil | So 6.6.2026 21:03:50

                                        Calex >> Taky to tak bylo. Hlavně po žoldu.

                                          NHeykal - Profil | So 6.6.2026 20:53:21

                                          pán, co má hlásek jak panímámin vlásek🤣 https://youtu.be/jZUWYPguXcw?list=RDjZUWYPguXcw

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"