Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    NPindˇa - Profil | So 6.6.2026 20:41:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      NHeykal - Profil | So 6.6.2026 20:37:23

      hezký večer všem, nějaká muzika… 🤘 https://youtu.be/R0YOm5-iaO4?list=RDR0YOm5-iaO4

        NCalex - Profil | So 6.6.2026 20:23:16

        computerfish >> Zdarec, o tomhle útvaru šli hrozný zvěsti...😒

          NVash - Profil | So 6.6.2026 20:14:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Příjemný večer vespolek 👍😉🤘

            NAsuanec - Profil | So 6.6.2026 19:53:25

            čolkař,zloch >> 👍👍👍👍

              NBušák - Profil | So 6.6.2026 19:47:30

              visage >> já vůbec nechápu že udělají sraz na soukromáku když to vůbec nebere, mohli udělat sraz dřív nebo později. Stačí tam přece zavolat. Spíš to je o chlastání, to jde ale i když to bere

                NBušák - Profil | So 6.6.2026 19:42:40

                Bulda 64 >> máš to pěkný, ale tý práce

                  NBušák - Profil | So 6.6.2026 19:41:10

                  drak+ >> tak to hlavně nezapomeň, bába sousedka se už těší

                    NBušák - Profil | So 6.6.2026 19:36:36

                    Asuanec >> tak to bych někdy chtěl zažít. Já už moje 2 holky ani jejich děti neviděl přes 25 roků . Já je nevychovaval tak jsem se jim nechtěl srát do života . Přišli se mi obě několikrát ukázat, jedna už i s dítětem. A pak to skončilo a už jsem je neviděl. Údajně jsou někde v cizině

                      Nčolkař,zloch - Profil | So 6.6.2026 19:28:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Bulda 64 >> konečně někdo, kdo ví, co je dobré pivo 👍

                        Nvisage - Profil | So 6.6.2026 19:28:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Bušák >> krtko mu donesie kapra , keď nevie chytiť.

                          NBušák - Profil | So 6.6.2026 19:28:23

                          ŠUKI >> dobře ty. Kolik si schodil kilo dědku? A furt to držíš? Nechápu a to i dost piješ pivo i kořalky

                            Nčolkař,zloch - Profil | So 6.6.2026 19:27:53

                            ŠUKI >> u nás se říkalo: Než podruhé Klatovy, radši hlavu katovi...
                            VÚ 5645

                              NBušák - Profil | So 6.6.2026 19:23:38

                              Cestou jsem zašel na jedno, teď jsem přišel domů

                                NBulda 64 - Profil | So 6.6.2026 19:12:11

                                Asuanec >> jj ;)

                                  NAsuanec - Profil | So 6.6.2026 19:04:40

                                  Calex >> jo,jo.beru v potaz.

                                    NAsuanec - Profil | So 6.6.2026 19:04:10

                                    Bulda 64 >> desitečku jo?

                                      Ncomputerfish - Profil | So 6.6.2026 19:03:15

                                      Calex >> 8522 Cheb. Za mě vojenské a cikánské město
                                      Fuj.

                                        NCalex - Profil | So 6.6.2026 18:54:11

                                        Asuanec >> Nene, v naftě jsem měl Sportage 2.l....Už je pryč...Naftu už nechci.

                                          NPindˇa - Profil | So 6.6.2026 18:51:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Bulda 64 >> 😁

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"