Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Bušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Bulda 64 - Profil | So 6.6.2026 18:40:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Makám venku..
    Loni brambory, letos to tam mladým zatravním, ať se můžou opalovat.. 🤫
    Vyřezávám obrostlý břečťan z hadího smrku, aby mi ho nezahubil..
    🍻 🍺

      Calex - Profil | So 6.6.2026 18:33:56

      ŠUKI >> Já byl na 5.Chebský, myslím že 8842.....

        drak+ - Profil | So 6.6.2026 18:32:51

        Bušák >> nehoukame jsme slušní lidé 🤪

          Calex - Profil | So 6.6.2026 18:32:05

          ŠUKI >> Jojo, bylo to i u nás, já jsem se tenkrát posral.......

            ŠUKI - Profil | So 6.6.2026 18:31:46

            Calex >> Nikdy více 5343 České Budějovice 😂

              Bulda 64 - Profil | So 6.6.2026 18:29:41

              Pindˇa >> ...
              👍.. .. a já Ti závidím cit pro bonsajky 😉🙂

                ŠUKI - Profil | So 6.6.2026 18:25:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Calex >> Už jsem to tady někdy psal. Jeden z mého ročníku utekl přímo z příjmače do Rajchu nějaký Janiga a druhý z “těžké závory” nějaký Harach do Wullovitz 😂

                  Calex - Profil | So 6.6.2026 18:22:18

                  computerfish >> Kámo, za mně byla dobrá i světlá desítka, pila se tam nejvíc...

                    Calex - Profil | So 6.6.2026 18:20:37

                    ŠUKI >> 15.brigáda PS.👍😄 Mě dali pro jistotu do výcviku radši až na Keller do Aše ...Protože jih jsem asi dobře znal..Měli to komouši namakaný, zjišťovali před nástupem všechno....

                      computerfish - Profil | So 6.6.2026 18:19:04

                      visage >> Závidím, měl jsem rád Regenta, ale černého. Nech si chutnat.

                        Asuanec - Profil | So 6.6.2026 18:17:40

                        Calex >> bravo,kdyby něco se ozvu.

                          Calex - Profil | So 6.6.2026 18:16:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Asuanec >> 😄👍...Tady národní podnik, byla akcička ...

                            ŠUKI - Profil | So 6.6.2026 18:16:43

                            Calex >> Příjmač Suchdol nad Lužnicí a pak Dolní Dvořiště…Čepovalo a pilo se tam všechno 🫣

                              Asuanec - Profil | So 6.6.2026 18:16:36

                              Calex >> našel jsi něco jiného?zejtra se tomu budu věnovat,no uvidím jak dnes dopadnu😁
                              Ty dáváš na naftě?👍

                                Asuanec - Profil | So 6.6.2026 18:15:05

                                ŠUKI >> jsi mėl sloužit vlasti a ne chlastat naše pivo😆😆

                                  Calex - Profil | So 6.6.2026 18:14:44

                                  ŠUKI >> Zdarec, Ty jsi byl v Třeboni na vojně?

                                    visage - Profil | So 6.6.2026 18:13:08

                                    ŠUKI >> a ja zas Radegastu :-)))))))))))))))))))))))) 4 km do Nošovic :-))))))))))))))))))))))))))))

                                      visage - Profil | So 6.6.2026 18:11:28

                                      plavan >> vem autobus a zajeď za ním :-))))))))))))))))))) 40 km to dáš :-))))))))))))))))))))))))))

                                        Asuanec - Profil | So 6.6.2026 18:10:47

                                        visage >> se posereš🤣

                                          Asuanec - Profil | So 6.6.2026 18:10:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Bušák >> jsem pod deštníkem,zatím pohoda,7😋
                                          Mám tu děti,všichni pohromadě.tak to mám rád tak to má byt👍👍👍

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"