Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 918 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 26.6.2026 7:30:55

Nikdy jsem nebyl na zrzky, ale tahle by stala za průzkum

    Ncechura09 - Profil | Čt 4.6.2026 17:55:45

    visage >> cejtíš se tak ??

      Ncechura09 - Profil | Čt 4.6.2026 17:52:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Jediný, co jsem dnes na zahradě udělal, že jsem si našel čistou skleničku :))

        Nvisage - Profil | Čt 4.6.2026 17:32:27

        Bušák >> de pak se nám motá netáhlo ???

          Nvisage - Profil | Čt 4.6.2026 17:14:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          čolkař,zloch >> si odo mňa o 5 rokov starší . sme už starí dědci :-)))))))))))))))))) posledné aktuálne foto

            NBušák - Profil | Čt 4.6.2026 17:14:35

            Video Thumbnail
            Já zmatený nejsem

              NBušák - Profil | Čt 4.6.2026 17:12:32

              Doma mi kalvádos došel

                NBušák - Profil | Čt 4.6.2026 17:11:06

                Asuanec >> přesně tak

                  Nvisage - Profil | Čt 4.6.2026 17:09:54

                  čolkař,zloch >> presne , že mladý , ale zdanie klame , roky neošidíš :-)))))))))))))))))))))))))))

                    NAsuanec - Profil | Čt 4.6.2026 16:50:08

                    Bušák >> 😆😆😆
                    A zase se mi vracejí vzpominky😁😁😁

                      NBušák - Profil | Čt 4.6.2026 16:46:21

                      Na zdraví

                        NBušák - Profil | Čt 4.6.2026 16:44:16

                        Večeře

                          NBušák - Profil | Čt 4.6.2026 16:38:45

                          Honza58 >> mňammm a závidím

                            NBušák - Profil | Čt 4.6.2026 16:37:31

                            Honza58 >> je na co vzpomínat, bylo fajn

                              NPindˇa - Profil | Čt 4.6.2026 16:24:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dnes dárek a radost veliká, dvanáctiletá Metasequoia - sekvoj 🤩

                                NLeďáček - Profil | Čt 4.6.2026 16:21:06

                                Bušák >> Takovejch klidně víc ! Pitomců je dost !

                                  NHonza58 - Profil | Čt 4.6.2026 16:20:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tak to do sebe naperu a bude gaučink 🤣

                                    NLeďáček - Profil | Čt 4.6.2026 16:20:01

                                    visage >> Také mě to hned napadlo !

                                      NHonza58 - Profil | Čt 4.6.2026 16:08:22

                                      Bušák >> 😆😆Tojo,to byly výlety😆Ale uź je to pět let a každý rok je poznat👍Když vidím ten kalvádos,to byla moje smrt😆😆😆😆

                                        NBušák - Profil | Čt 4.6.2026 16:05:23

                                        ŠUKI >> to bych potřeboval i ty kozy. Pak bych byl ještě pro mladý děvčata kouzelný dědeček

                                          NBušák - Profil | Čt 4.6.2026 16:03:24

                                          Honza58 >> tím ti dědku ryby chtěly říct že by si se měl pořádně opřít do kořalky. Akce ohniště atd na to nikdy nezapomenu. Bylo fajn a parádní sranda

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"