Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 918 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Bušák - Profil | Pá 26.6.2026 7:30:55

Nikdy jsem nebyl na zrzky, ale tahle by stala za průzkum

    ŠUKI - Profil | Čt 4.6.2026 16:03:07

    Bušák >> Sundej raději panděro 🤭

      Bušák - Profil | Čt 4.6.2026 15:59:38

      Calex >> ještě počkám , Evě se nechce nic dělat, pije si svou ligu vedle v pokoji

        Bušák - Profil | Čt 4.6.2026 15:57:19

        jariss >> já většinou 4 x do roka na ty 3 mm . Teď poslední dobou nechávám i trochen háro. Já si už dozadu pořádně nedošáhnu a Eva mi říká že jsem magor. Že se stříhám na plešku když mám vlasy a nechce mi to furt stříhat

          Bušák - Profil | Čt 4.6.2026 15:50:48

          Byla chuť. Na zdraví a pohodu chásko rybářská. Mám tady už jen zbytek kalvádosu

            Honza58 - Profil | Čt 4.6.2026 15:50:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak jsem dorazil z rybačky.Bylo dobře dnes to bralo pěkně,akorát jsem nebyl schopen dostát rybu na břeh.Všechno mi spadlo po záseku.Vyzkoušel jsem všechny návazce co mám,nic.Kolem poledne se to zlomilo a vše šlo ven, 5 cejnů,4 kapři.Vůbec nechápu,co se dopoledne dělo😆 Jeden padesátník si udělal výlet k dceři😆😆

              Calex - Profil | Čt 4.6.2026 15:50:21

              jariss >> Pěkně zarostlej, za komanče by byl za tenhle pačes už podezřelej.:-)))))

                Calex - Profil | Čt 4.6.2026 15:49:08

                Bušák >> Shoď to, venku už je teplo...Já jsem se rozhodoval jestli se mám ostříhat nebo vyžehlit košili do práce....Tak jsem si vyžehlil košili.:-))))))

                  jariss - Profil | Čt 4.6.2026 15:43:28

                  Bušák >> já teďka stříhám po 14 dnech a to bez nástavce.
                  Takhle dlouhé vlasy bych už nesnesl.

                    Bušák - Profil | Čt 4.6.2026 15:41:06

                    Mám sundat háro na ježka?Nebo ještě počkám něž bude helma někdy o prázdninách? Co myslíte dědci

                      Bušák - Profil | Čt 4.6.2026 15:38:53

                      čolkař,zloch >> s takovýma laňkama nemám už vůbec, bohužel

                        čolkař,zloch - Profil | Čt 4.6.2026 15:35:50

                        Bušák >> a stanoviště rychlý máš někde poblíž?

                          čolkař,zloch - Profil | Čt 4.6.2026 15:32:54

                          visage >> zdál ses mi na důchodce podle karty mladej a svěží kluk 😉
                          Já to doklepal do konce v r.2022

                            Pindˇa - Profil | Čt 4.6.2026 15:30:43

                            Calex >> 😁 pařmeni

                              Bušák - Profil | Čt 4.6.2026 15:24:32

                              Dnes to jde,piju i na balkoně. V obejváku zatažený žaluzie samozřejmě mám

                                Bušák - Profil | Čt 4.6.2026 15:10:54

                                visage >> medvěd není ovce, každý by si měl dávat bacha

                                  Bušák - Profil | Čt 4.6.2026 15:08:31

                                  Někde bych prubnul tu macatější ,ta druhá je moc kostra. Ale samozřejmě i jí kdyby byla možnost

                                    Bušák - Profil | Čt 4.6.2026 15:03:07

                                    Video Thumbnail
                                    Kdyby sprchlo vyběhnu zaskotačit s děvčátkama

                                      Bušák - Profil | Čt 4.6.2026 15:00:20

                                      Udělal jsem si salát, na večer. A teď se věnuju plechům

                                        Bušák - Profil | Čt 4.6.2026 14:49:48

                                        Calex >> se poseru

                                          Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"