Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 26.6.2026 7:30:55

Nikdy jsem nebyl na zrzky, ale tahle by stala za průzkum

    Nčolkař,zloch - Profil | Čt 4.6.2026 19:45:36

    visage >> kdepak, chlapi v nejlepším věku, jen každé ráno nám tělo připomene, že to tak zcela není pravda 😅

      Ndrak+ - Profil | Čt 4.6.2026 19:45:12

      Bušák >> bušák - 4.6.2026 19:43:41 >> to bude bordel

        NBušák - Profil | Čt 4.6.2026 19:44:58

        drak+ >> jak se jmenuje ta tvoje kaminátka? Jak je široká?

          NBušák - Profil | Čt 4.6.2026 19:43:41

          drak+ >> ano babi

            Ndrak+ - Profil | Čt 4.6.2026 19:20:10

            Bušák >> bušák - 4.6.2026 19:15:25 >> ty už musíš prasknout

              NBušák - Profil | Čt 4.6.2026 19:15:25

              Asuanec >> tak jsem trochen polknul

                NBušák - Profil | Čt 4.6.2026 19:13:48

                ŠUKI >> ty taky, ja mám pro dnešek splněno

                  NVash - Profil | Čt 4.6.2026 19:08:22

                  Pindˇa >> Ta by se mi líbila velká 👍🤩🤘

                    Ndrak+ - Profil | Čt 4.6.2026 19:08:09

                    visage >> byl jsem omrknout nové postavení v práci

                      NŠUKI - Profil | Čt 4.6.2026 19:03:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Bušák >> Nech si chutnat 🤭

                        NBušák - Profil | Čt 4.6.2026 18:49:43

                        Asuanec >> dobře ty. A já si dám trochen zmrzky taky

                          NAsuanec - Profil | Čt 4.6.2026 18:17:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Bušák >> ty okouni a já s malou na zmrzlině,dobrá byla👍

                            NRAJA - Profil | Čt 4.6.2026 18:17:08

                            visage >> Čo to piješ za patoky, dobre vidím "Spišiacka borovička"? To nemáš ani na slovenskú klasiku Spišskú borovičku? :-)

                              Ncechura09 - Profil | Čt 4.6.2026 18:07:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              visage >> k práci i zábavě se umíš postavit líp jak dnešní "mladí" kluci. A že nejsme bijci MMA nebo infuenceři mě nějak nes.re . :)

                                NBušák - Profil | Čt 4.6.2026 18:06:40

                                cechura09 >> a já už jen okouní vodu

                                  NBušák - Profil | Čt 4.6.2026 18:05:37

                                  visage >> to zas budou báje

                                    Nvisage - Profil | Čt 4.6.2026 17:57:42

                                    cechura09 >> roky nezastavíš :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                      Ncechura09 - Profil | Čt 4.6.2026 17:56:51

                                      visage >> no tak :)

                                        Nvisage - Profil | Čt 4.6.2026 17:56:16

                                        cechura09 >> to nie :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                          Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"