Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 918 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 26.6.2026 7:30:55

Nikdy jsem nebyl na zrzky, ale tahle by stala za průzkum

    NBušák - Profil | Čt 4.6.2026 14:48:44

    visage >> tuhle jsem myslím přesně měl, akorát byla oranžová. Na tý jsem právě boural, tenkrát jsem byl ještě gumovej. A zachránila mě helma, ta byla prasklá. To mi bylo nějakých 17 roků

      NCalex - Profil | Čt 4.6.2026 14:45:53

      Bušák >> To asi nebyl starej Berousek, ten by ho zkrotil.:-))))))))))))))))))))

        NCalex - Profil | Čt 4.6.2026 14:44:39

        Pindˇa >> Dobrýýýýý.

          NBušák - Profil | Čt 4.6.2026 14:44:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Video Thumbnail
          Hrdina, ne. Za mě vůl . Dobře mu tak

            NCalex - Profil | Čt 4.6.2026 14:44:07

            visage >> JOJO, políbit prdel.:-))))))

              NCalex - Profil | Čt 4.6.2026 14:43:22

              visage >> Jojo, tuhle panelku jsem nikdy neměl ale měl jsem třeba kývačku JAWA 250/353 půlbuben, ta by kurwa byla dneska v ceně.....

                Nvisage - Profil | Čt 4.6.2026 14:38:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  NBušák - Profil | Čt 4.6.2026 14:32:02

                  Asuanec >> přesně tak

                    NAsuanec - Profil | Čt 4.6.2026 14:30:10

                    visage >> jen to ne,bože můj😂

                      NAsuanec - Profil | Čt 4.6.2026 14:29:33

                      Bušák >> zkusím to,ale moc tomu nedávám.těžkej prípad😂😂😂

                        NBušák - Profil | Čt 4.6.2026 14:24:20

                        Asuanec >> nezvládá ten chlast, domluv mu

                          NPindˇa - Profil | Čt 4.6.2026 14:24:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Nvisage - Profil | Čt 4.6.2026 14:12:14

                            Calex >> už mi môžu ... :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                              NCalex - Profil | Čt 4.6.2026 14:11:25

                              visage >> Aby po Tobě ještě nechtěli vrátit prachy.:-)))

                                Nvisage - Profil | Čt 4.6.2026 14:07:35

                                Calex >> ja by som mal byť ešte stále v práci do dubna 2027 a to som už 3 roky doma .

                                  Nvisage - Profil | Čt 4.6.2026 14:05:57

                                  Calex >> čím skôr - tým lepšie .

                                    NCalex - Profil | Čt 4.6.2026 14:03:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Hymna všech co čekají až jim to klapne....:-)))))))))))))))))))))))))))
                                    https://youtu.be/3tBXYoSBHyQ?si=jJNERB6WkDqVtp_h

                                      NCalex - Profil | Čt 4.6.2026 14:00:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      visage >> Ne nebyl, navíc má alibi, ten se plavil s lodí na zahradě.:-)))))
                                      https://youtu.be/vxqJgUaq9Tg?si=4nzuxmojL6Te9Oy_

                                        Nvisage - Profil | Čt 4.6.2026 13:57:37

                                        Calex >> tak to nebol drak :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                          NCalex - Profil | Čt 4.6.2026 13:56:17

                                          visage >> Tvl...Prej že byl střízlivej, to je debil.:-)))))))))))))))))

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"