Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

Ntuzemak - Profil | Pá 3.11.2017 14:25:49

Buffalo1969 >> tak začni.😃😃😃

    NBuffalo1969 - Profil | Pá 3.11.2017 14:24:56

    tuzemak >> asi budu muset😂😂😂

      Ntuzemak - Profil | Pá 3.11.2017 14:23:46

      Buffalo1969 >> jo kamaráde ví jak na ženský.😃😃😃 woe sleduj ho a něco sa přiučíš.😜😜😜

        NBuffalo1969 - Profil | Pá 3.11.2017 14:21:48

        tuzemak >> vždyť ta potvora se má líp než já..😎
        Hoj Janku

          Ntuzemak - Profil | Pá 3.11.2017 14:18:52

          Buffalo1969 >> chudák pes,zase mu žereš konzervy.😃😃😃 hoj Fáclaf..

            NBuffalo1969 - Profil | Pá 3.11.2017 13:17:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak pánové.......je to realita.

              NMAXXSKATER - Profil | Čt 2.11.2017 7:52:38

              Buffalo1969 >> :-D No, tak tohle vím až moc dobře, akorát mně se ztratil tzv. na neurčitém místě. :-)))

                NBuffalo1969 - Profil | Čt 2.11.2017 7:47:09

                MAXXSKATER >> Štefan je medvěd že furt jezdí do Kolína??? Víš jak to s ním je, domluvíš s ním Třebíč a čeká na tebe v Michalovcích. To už jsem taky zažil...:-D

                  NMAXXSKATER - Profil | Čt 2.11.2017 7:44:57

                  Buffalo1969 >> Nebo bych na Tvém místě zkusil i Štefana, ten furt lítá přes nás někam do Kolína. :-)

                    NBuffalo1969 - Profil | Čt 2.11.2017 7:44:16

                    MAXXSKATER >> to vím......asi spojím příjemný s užitečným a pojedu si koupit celou paletu, když je tam záruka 3 roky....:.-)

                      Ntuzemak - Profil | Čt 2.11.2017 7:41:30

                      Buffalo1969 >> jo kamaráde zežeru vše co je poctivě udělaný.😃😃😃😃 kdyby to byl blivajz,tak to hodim přes plot sousedovic kočce.😜😜😜😜

                        NMAXXSKATER - Profil | Čt 2.11.2017 7:40:49

                        Buffalo1969 >> Vyrábějí se kousek od nás, už jsem Ti to říkal, že by nebyl problém Ti to poslat. =)

                          NBuffalo1969 - Profil | Čt 2.11.2017 7:38:17

                          tuzemak >> píc.......mně sereš....tam musím dneska vletět. Ty seš taková gastronomická jistota..:-D

                            Ntuzemak - Profil | Čt 2.11.2017 7:37:12

                            Buffalo1969 >> dal sem vzorek toho hověziho salámu z Lidlu,hmmm dost dobrý....hoj Fáclaf..

                              NBuffalo1969 - Profil | Čt 2.11.2017 7:32:45

                              kubah >> sere mně, že tyhle konzervy se nikde v mojé blízkosti neprodávají......psinda by se pomněla, teda pokud bych jí něco nechal..:-D

                                NMAXXSKATER - Profil | St 1.11.2017 22:01:42

                                Buffalo1969 >> Opakování je matkou moudrosti ... Lidem je potřeba to pořád vtloukat do palic. :-D

                                  NBuffalo1969 - Profil | St 1.11.2017 22:01:07

                                  MAXXSKATER >> tak to netuším, čuměl jsem na to úplně náhodou když jsem čekal u zubařky v čekárně.

                                  Tak jako omluviu ti koupím deset konzerv z Tesca..:-)))

                                    NMAXXSKATER - Profil | St 1.11.2017 21:57:54

                                    Buffalo1969 >> To byla sranda, ale dneska jsem to dával do Udíren. :-)

                                    MAXXSKATER - ® Poslat soukromou zprávu.St 1.11.2017 12:43:44
                                    zvědavec >> Sice jsou ty účtenky už skoro rok a půl staré, ale stále to asi nejlépe vystihl Vaněk ... Takřka všechny ty šmakulády, co se dodávají k nám na trh, si tady vyrábíme sami, protože nikde jinde by to nikdo nejedl. Tuším, že někde byl i rozhovor, kde český výrobce tvrdil, že Češi milují kuřecí separát. :-)))

                                    https://www.stream.cz/peklonataliri/769554-veprove-​​konzervy

                                      NBuffalo1969 - Profil | St 1.11.2017 21:53:29

                                      MAXXSKATER >> co kradu???