Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

Nhraji - Profil | St 21.5.2014 15:35:24

jurasoft >> já pamatuji Trenčanský párok s fazuľou a to bývala skvělá konzerva (1979). Dnes je to hnus.

    Ndrvoštěp - Profil | St 21.5.2014 15:33:32

    viceroy >> Od kolegy.Má to na prodejně.Máš tam odkaz na zadní straně.Letos ta firma byla na Ff v Praze.

      NPvl - Profil | St 21.5.2014 15:30:34

      viceroy >> cena dobrá .. :o§)) Ostatní nechám na tázaném

        NDejv - Profil | St 21.5.2014 15:29:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Masový konzervy už kupuju jen v Lidlu - Pikok. Cenově přijatelný, víc jak 80% masa, a hlavně jsou dobrý.

          Nviceroy - Profil | St 21.5.2014 15:28:57

          drvoštěp >> kde to prosim te kupujes a jaka je cena toho jidla ? Dikes za info

            Ndrvoštěp - Profil | St 21.5.2014 15:21:40

            Z druhe strany :)))

              Ndrvoštěp - Profil | St 21.5.2014 15:20:56

              Z plechovek už max.paštiku.Teď si kupuji tohle.

                Nviceroy - Profil | St 21.5.2014 15:12:37

                hraji >> je pravda ze LIDL ma top veci co se tyce uzenin

                  Nhraji - Profil | St 21.5.2014 15:09:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  viceroy >> musíš si zajet pro masové konzervy do Lídlu, a vybrat si ty německé. Cenově srovnatelné s naší či čínskou produkcí, ale kvalita je úplně jiná. Nejen že se dají jíst, ale jsou fakt chutné, maso je kvalitní.

                    Nranča - Profil | St 21.5.2014 15:08:45

                    viceroy >> já to říkám furt že je lepší si vzít víc kořeněnů konzervu pro psa jak normální.. a eště se líp najíš :D

                      Nviceroy - Profil | St 21.5.2014 15:06:26

                      jurasoft >> prave po tomhle vikendu jsem se rozhodl pro tuhle diskuzi ...koupil jsem si madarsky gulas a to maso bylo uvnitr doslova tragicke a skoro vse jsem povyhazoval a cenatech konzerv za tu kvalitu opravdu neodpovida .......to psi konzerva ma vic kvalitnejsi a cistsi maso jak pro lidi je to tristni

                        Nctvrtmile - Profil | St 21.5.2014 14:47:05

                        viceroy - >> jeden z tipů...sice vepřovka,ale jinak luxus...až na tu cenu...!!!

                          Nctvrtmile - Profil | St 21.5.2014 14:43:47

                          tuzemak >> tohle množství by mi na týden vystačilo,takže podle datumu na fotce,tak do silvestra...samozřejmě bych k tomu nejed žádnej chleba,ten ať žerou ryby...!!!

                            NDawemaster - Profil | St 21.5.2014 14:35:52

                            Já osobně ještě nenarazil na konzervu,která by mi vysloveně chutnala. Většinou se to sníst dá,když má člověk hlad a není nic jiného po ruce ale že by si na tom člověk vyloženě pochutnal,to fakt ne. Snažím se konzervy moc nekupovat. Maximálně jednou za čas někam na ven, jako trvanlivé rychlé jídlo ale nemám vysloveně žádnou favorizovanou značku.

                              NKrabat - Profil | St 21.5.2014 14:10:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Jack6 >> to už musí bejt pořádná zavařovačka, do které se vleze vepřový stehno :)

                                Narnošt - Profil | St 21.5.2014 14:08:57

                                Plechovky nebrat,na dlouhých výpravách se živím zásadně boilím a peletami,abych pronikl do myšlenkových pochodů velkých kaprů... :))

                                  NJack6 - Profil | St 21.5.2014 14:03:26

                                  Když v létě jezdím na jachtu nebo jinam na dovolenou ,tak si nechám od babičky jídlo zavařit.. (vepřové kostky,stehna,mleté kuličky, atd..) konzervám nevěřím. I když si občas dám i Trenčanské párky s fazolí :))

                                    NMorus - Profil | St 21.5.2014 13:46:49

                                    radši si fakt uvařit u vody než si udělat z žaludku mrzáka. Toho kapříka si vyndáš z vody vždycky, stačí dobře nasolit, okmínovat a hodit na máslo, s chlebem máš prvotřídní lahůdku a všichni výrobci chemických konzerv ti můžou vlezt na záda.

                                      Ntandem - Profil | St 21.5.2014 9:03:15

                                      stejný problém - vidím konzervu a chce se mi blejt...!

                                        Ntuzemak - Profil | St 21.5.2014 8:41:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        viceroy - >> já to peklo na talířku nemusel sledovat,stačilo si přečíst pár etiket,proto místo plechovek vozím toto,a dá se stím vydržet i týden,úprava jak za tepla,tak za studena:o))